Jitro kouzelníků

Jitro kouzelníků - Jacques Bergier, | Replicamaglie.com

...uzelníků - podtitul Úvod do fantastického realismu - 1960 ... Kniha Jitro kouzelníků - úvod do fantastického realismu ... ... . Kniha v 60. letech minulého století změnila dosavadní chápání historie. Jako jedna z prvních poukazuje na to, že ... Jitro kouzelníků (Úvod do fantastického realismu) Bergier Jacques - Pauwels Louis - 1990. Svoboda, Praha 1990 490 stran, původní brož 8°, stav velmi dobrý. Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) Jitro kouzelníků Autor: Bergier, Jacques a Pauwels, Louis Nakladatel: XYZ EAN: 9788090339972 ISBN: 80-903399-7-2 Originál: Le Matin des Magiciens Překlad: Konůpek, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 316 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2004 (3. vydání) Provided to YouTube by Supraphon Jitro kouzelník ... Jitro kouzelníků - Jacques Bergier, Louis Pauwels | KOSMAS ... ... . vydání) Provided to YouTube by Supraphon Jitro kouzelníků · Marcela Holanová · Michal David · Petr Malásek · Zdeněk Charlie Blažek · Karel Růžička jr. Zabiju tě... ℗ 1992 SUPRAPHON a.s ... Jitro kouzelníků. 258 likes. Jitro kouzelníků - Úvod do fantastického realismu je „záhadologická" kniha francouzských spisovatelů Jacquese Bergiera a Louise Pauwelse, 1960. Jitro kouzelníků: Úvod do fantastického realismu je záhadologická kniha francouzských spisovatelů Jacquese Bergiera (přírodovědec, chemik, odborník na sci-fi) a Louise Pau...

INFORMACE

AUTOR
Jacques Bergier,
DIMENZE
4,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Jitro kouzelníků.pdf

POPIS

Dva muži ze světa laboratoří a moderních informačních zařízení odkrývají fantastické hypotézy, které jsou založeny na reálném materiálu a týkají se magických schopností lidské inteligence, zpřístupňujících neznámé oblasti poznání, kde se stýká zvláštní duševní moc a stará alchymie se současnou vědou a odkrývají se udivující podoby života. Při svém líčení používají autoři "metody vědců, ale také teologů, básníků, čarodějů, mágů a dětí" a překračují hranice fikce a bizarnosti. V závěrečné pasáži kladou náznakově perspektivy příštího člověka a rozepisují se o pravděpodobných nadnormálních mozcích, "mutantech", představujících další stupeň evoluce. Jedná se o nové vydání světového bestselleru zabývajícího se mezními oblastmi lidského poznání a obecně vývojem lidstva. Kniha, která se již zařadila mezi legendy klade mnoho znepokojivých otázek: je směr naší civilizace správný? Neuniká nám skutečný smysl dějin pod rukama? Neodehrálo se to podstatné už kdysi dávno a netápeme při rekonstrukci jako dítě, které se snaží složit skládačku odloženou dospělým bratrem? Autoři tu kouzlí s tématy, nad nimiž se tají dech: tajné společnosti bdící nad naší planetou, úžasné objevy středověkých alchymistů, magie a okultismus, hranice novodobé vědy, pseudovědecké teorie, tajemství ukryté ve starých spisech, neobvyklé znalosti a úkazy v naší minulosti... Smyslem knihy je probudit zvědavost, „uvést do problému", ukázat, že povrchem se daná skutečnost nevyčerpává, ale naopak získává silnější kontury.

Chcete si přečíst knihu?Jitro kouzelníků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jacques Bergier,. Číst Jitro kouzelníků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY