Perspektivy globalizace

Perspektivy globalizace - Václav Mezřický | Replicamaglie.com

...ch let 20 ... Autoři (Mezřický, Moldan, Braniš ad ... Kniha Perspektivy globalizace - Trh knih - můj antikvariát ... ... .) se na malém prostoru snaží zmapovat situaci světa po ekonomickém kolapsu a odhadnout perspektivy dalšího vývoje. Kniha navazuje na titul Globalizace (Portál, 2003) a sleduje nové pojetí vysokoškolského kurzu, který probíhá na Právnické fakultě UK. Autoři (Mezřický, Moldan, Braniš ad.) se na malém prostoru snaží zmapovat situaci světa po ekonomickém kolapsu a odhadnout perspektivy dalšího vývoje. Kniha navazuje na titul Globalizace (Portál, 2003) ... Kniha: Perspektivy globalizace (Václav Mezřický) | Martinus ... . Kniha navazuje na titul Globalizace (Portál, 2003) a sleduje nové pojetí vysokoškolského kurzu, který probíhá na Právnické fakultě UK. Perspektivy globalizace 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. K tématu by Vás dále mohly zajímat knihy Perspektivy globalizace (i jako e-kniha), Mezinárodní bezpečnost v době globalizace (i jako e-kniha) nebo Průvodce globální ekonomikou. Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Nemáte dosud uživatelský účet na Dobré knihy.cz?. Registrace na stránky dobre-hnihy.cz Vám přináší řadu výhod. Krom zrychleného nákupu jsme pro Vás připravili řadu dalších funkcí, které využijete nejen při nakupování na našem eshopu. Jana Dlouhá: Úvod - Globalizace jako celouniverzitní kurz, perspektivy spolupráce. Centrum pro otázky životního prostředí UK . Celouniverzitní kurz „Globalizace a globální problémy" přináší pohled na podstatu globalizace, představuje některé specifické problémy, které globalizace působí nebo kde přispívá k jejich eskalaci, prezentuje roli a postavení ... PERSPEKTIVY GLOBALIZACE Praha: Portál, 2011, první vydání, 232 s. ISBN 978-80-7367-846-3 Slovy V. Mezřického, působícího od roku 1991 ve funkci ředitele Ústavu práva životního prostředí Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a editora recenzované publikace se jedná o souhrn Autoři (Mezřický, Moldan, Braniš ad.) se na malém prostoru snaží zmapovat situaci světa po ekonomickém kolapsu a odhadnout perspektivy dalšího vývoje. Kniha navazuje na titul Globalizace (Portál, 2003) a sleduje nové pojetí vysokoškolského kurzu, který probíhá na Právnické fakultě UK. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý....

INFORMACE

AUTOR
Václav Mezřický
DIMENZE
11,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Perspektivy globalizace.pdf

POPIS

Na současnou společnost již nelze nahlížet perspektivou sociálních věd bez užití termínu globalizace. Ať už s odkazem na dynamický proces či statický stav světa, tomuto zaklínadlu se dostává prostor na rozličných, často i velmi vzdálených, diskurzivních rovinách; od kontemplací vědeckých autorit přes publicistická pojednání o současném světě až po alarmující rétorické obraty radikálů na protestních shromážděních. Autoři (Mezřický, Moldan, Braniš ad.) se na malém prostoru snaží zmapovat situaci světa po ekonomickém kolapsu a odhadnout perspektivy dalšího vývoje. Kniha navazuje na titul Globalizace (Portál, 2003) a sleduje nové pojetí vysokoškolského kurzu, který probíhá na Právnické fakultě UK. Doc. JUDr. Václav Mezřický, CSc., působí od roku 1991 jako ředitel Ústavu práva životního prostředí právnické fakulty Univerzity Karlovy. V Portálu vydal spolu s řadou dalších expertů knihu Globalizace (2003).

Chcete si přečíst knihu?Perspektivy globalizace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Mezřický. Číst Perspektivy globalizace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY