Uzly a pomeranče

Uzly a pomeranče - Iva Procházková | Replicamaglie.com

...tu Kniha Uzly a pomeranče, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Uzly a pomeranče ... Uzly a pomeranče (Iva Procházková) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Uzly a pomeranče od 166 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha Uzly a pomeranče spisovatelky Ivy Procházkové byla nominovaná na cenu Magnesia Litera 2012, získala Zlatou stuhu 2012 a v listopadu téhož roku cenu Luchs, jedno z nejprestižnějších německých ocenění za knihu pro mládež udělované týdeníkem Die Zeit. Kniha byla dosud vydána v 5 jazycích. Uzly a pomeranče [DCP] Zobrazit všechny (3) Nahrát obrázek. Dal ... Uzly a pomeranče (2019) - FDb.cz ... . Kniha byla dosud vydána v 5 jazycích. Uzly a pomeranče [DCP] Zobrazit všechny (3) Nahrát obrázek. Další název: Orangentage; Uzly a pomaranče. Žánr: romantick ... Uzly a pomeranče jednu dobu kolovaly po naší třídě na základní škole, kdy byli v nějaké knižní akci od knihovny, a my se snažili nasbírat razítka. Je to skvělá kniha s velkou pravdou a city, které zahýbají s nejedním čtenářem. Anotace mluví za vše, Darek nemá jednoduchý život ale i tak bojuje. Obsah či děj k filmu Uzly a pomeranče. Účinkují Tomáš Dalecký, Emilie Neumeister, Stanislav Majer, Ewa Farna, Leoš Noha, Steffen Groth. Film byl natočen v roce 2019. Mezi státy, kde byl film natáčen patří Česko, Německo. Uzly a pomeranče - Scent of Oranges - Orangentage 7 by Jiří Hájek composer - skladatel published on 2019-05-27T11:26:54Z Dir: Ivan Pokorný teenagers horses movie first love Uzly a pomeranče - Scent of Oranges - Orangentage 9 by Jiří Hájek composer - skladatel published on 2019-05-27T11:29:23Z Dir: Ivan Pokorný teenagers horses movie first love...

INFORMACE

AUTOR
Iva Procházková
DIMENZE
11,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Uzly a pomeranče.pdf

POPIS

Příběh o první lásce, nesmělých dotecích, sveřepých klukovských soubojích o čest a o koních. Po smrti své maminky nachází Darek útočiště v nespoutané horské krajině, v prostředí koní. Jako by byli v něčem pravdivější než lidé, které dosud poznal, a lépe jim rozuměl. Vedle nich mu učaruje také Hanka. Sympatická dívka, v jejíž přítomnosti zapomíná na problémy a strasti a prožívá krásné pocity prvního zamilování. Kniha, která si získala srdce čtenářů i kritiků, se dočkala také filmového zpracování. V režii Ivana Pokorného se představí Tomáš Dalecký, Emilie Neumeister, Ewa Farna, Stanislav Majer ad.

Chcete si přečíst knihu?Uzly a pomeranče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Procházková. Číst Uzly a pomeranče Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY