Adiktologie pro všeobecné praktické lékaře

Adiktologie pro všeobecné praktické lékaře - Petr Herle (ed.), | Replicamaglie.com

...cal and Experimental Research; The American Journal on Addictions; Adiktologie pro všeobecné praktické lékaře ... Adiktologie pro všeobecné praktické lékaře | Dumknihy.cz ... ... ... Adiktologie pro všeobecné praktické lékaře Karel Nešpor , Petr Herle Kromě toho jsou lidé s návykovými nemocemi častěji nemocní a spíše vyhledají lékaře nebo u nich dojde k náhlým příhodám. Adiktologie pro všeobecné praktické lékaře - Karel Nešpor, Petr Herle . Diagnostika návykových nemocí, krátká intervence léčbou a prevence závislostí pro všeobecné praktické ... Adiktologie pro všeobecné praktické lékaře - Knihy.cz ... . Diagnostika návykových nemocí, krátká intervence léčbou a prevence závislostí pro všeobecné praktické lékaře. V této knize se postupně zabýváme diagnostikou návykových nemocí, krátkou intervencí léčbou a prevencí. Hledáte Psychiatrie pro všeobecné praktické lékaře od Petr Herle,Jiří Raboch? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Adiktologie pro všeobecné praktické lékaře Nešpor Karel, Herle Petr. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Raabe. ISBN. 978-80-7496-410-7. EAN. 9788074964107. Počet stran. 131 . ... Urgentní medicína pro všeobecné praktické lékaře ... Diagnostika návykových nemocí, krátká intervence léčbou a prevence závislostí pro všeobecné praktické lékaře. Návykové nemoci jsou v české populaci rozšířenější než ve většině jiných zemí. Kromě toho jsou lidé s návykovými nemocemi častěji nemocní a spíše vyhledají lékaře nebo u nich dojde k náhlým příhodám....

INFORMACE

AUTOR
Petr Herle (ed.),
DIMENZE
5,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Adiktologie pro všeobecné praktické lékaře.pdf

POPIS

Diagnostika návykových nemocí, krátká intervence léčbou a prevence závislostí pro všeobecné praktické lékaře. V této knize se postupně zabýváme diagnostikou návykových nemocí, krátkou intervencí léčbou a prevencí. Návykové nemoci jsou v české populaci rozšířenější než ve většině jiných zemí. Kromě toho jsou lidé s návykovými nemocemi častěji nemocní a spíše vyhledají lékaře nebo u nich dojde k náhlým příhodám. Výhodou praktického lékaře je to, že často přichází do styku s počínajícími návykovými nemocemi, které jsou snadněji léčitelné.

Chcete si přečíst knihu?Adiktologie pro všeobecné praktické lékaře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Herle (ed.),. Číst Adiktologie pro všeobecné praktické lékaře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY