Palác stříbrných panterů: Klub Tygrů

Palác stříbrných panterů: Klub Tygrů - Thomas Brezina | Replicamaglie.com

...a. Väzba ... Titul Klub Tygrů - Palác stříbrných panterů od Thomas CBrezina, 9788025312360 zakoupíte na www ... Vítejte! - Literatura - Čtenářský deník ... .knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Nabídky na Klub tygrů pirátský poklad - brezina thomas z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Klub tygrů pirátský poklad - brezina thomas.Informace, hodnocení a komentáře k Klub tygrů pirátský poklad - brezina thomas Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Klub tygrů ... Nový případ pro tebe ... Klub Tygrů - Palác stříbrných panterů - Thomas C. Brezina ... ... . Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Klub tygrů ... Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání. Během návštěvy Las Vegas překříží Biggi, Luk a Patrik cestu podivnému vědci a zhatí mu jeho šílené plány. V tu chvíli se pozlátko luxusního města plného heren a zábavy promění v noční můru! ... Klub Tygrů - Palác stříbrných panterů ......

INFORMACE

AUTOR
Thomas Brezina
DIMENZE
9,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Palác stříbrných panterů: Klub Tygrů.pdf

POPIS

Kamarádi z Klubu Tygrů - Biggi, Luk a Patrik mají štěstí - mohou strávit část prázdnin v Indii. Jejich indický přítel jim svěřuje tajemství - v opuštěném maharádžově paláci uprostřed hluboké džungle žijí vzácní stříbrní panteři.Poklidný život nádherných šelem je však náhle ohrožen. V rozpadlých zdech paláce se totiž skrývá ještě jeden poklad, jehož se za každou cenu chtějí zmocnit chamtiví podvodníci. Jsou rozhodnuti brutálně odklidit mírumilovná zvířata z cesty. Podaří se Klubu Tygrů jejich odporné plány překazit? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Chcete si přečíst knihu?Palác stříbrných panterů: Klub Tygrů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Brezina. Číst Palác stříbrných panterů: Klub Tygrů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY