Sharpův Trafalgar

Sharpův Trafalgar - Bernard Cornwell | Replicamaglie.com

...provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... Zadrátované slunce: Příběh Mukla A023254 Jan Bartoš kniha ... ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha: Sharpův Trafalgar (Bernard Cornwell). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha Sharpův Trafalgar Přidat komentář. Spellker. 2 30. ledna. Dle mého skromného názoru, se zatím jedná asi o nejlepší knihu celé série - vřele doporučuji. ... Sharpův Trafalgar CZ; Predať knihy. 1x Sharpův Trafalgar CZ ... Přichází v ... Sharpův Trafalgar (Bernard Cornwell) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . ... Sharpův Trafalgar CZ; Predať knihy. 1x Sharpův Trafalgar CZ ... Přichází však nečekaná pomoc v podobě britské válečné lodi Pucelle, jíž velí Sharpův přítel kapitán Chase. Chase pronásleduje Revenant už delší dobu, a jakmile se nyní dozví, že na jeho palubě je muž, který veze důležitý dokument o intrikách ... Sharpův Trafalgar. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Sharpův Trafalgar Bernard Cornwell. Sharpův Trafalgar. Bernard Cornwell. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.6 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Píše se rok 1805 a podporučík Richard Sharpe se vrací z Indie domů, aby vstoupil do nově založeného pluku střelců. ... Sharpe's Trafalgar: Richard Sharpe and the Battle of Trafalgar, October 21, 1805 (ebook) Published March 17th 2009 by HarperCollins e-books ebook, 320 pages ... Sharpův Trafalgar (Sharpe, #4) Published 2008 by Oldag Hardcover, 344 pages Author(s): Bernard Cornwell (Goodreads ... Sharpův Trafalgar bitva u Trafalgaru 21. října 1805 Sharpova kořist expe...

INFORMACE

AUTOR
Bernard Cornwell
DIMENZE
11,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Sharpův Trafalgar.pdf

POPIS

Píše se rok 1805 a podporučík Richard Sharpe se vrací z Indie domů, aby vstoupil do nově založeného pluku střelců. Plavba na Calliope, velké obchodní lodi Východoindické společnosti, pro něj má být odpočinkem od neustálého válčení na indických bojištích a vše nasvědčuje tomu, že odpočinkem víc než příjemným, neboť mu osud přivedl do cesty krásnou lady Grace, manželku britského diplomata lorda Hala. Lady Grace ho zprvu přehlíží a zdá se pro něj nedosažitelná, ale později podlehne jeho mužnému kouzlu a oba se vrhají do riskantního milostného dobrodružství. Idyla však brzy končí, protože zrádný kapitán Calliope dovede svou loď do zajetí francouzské válečné lodi Revenant, jež křižuje Indickým oceánem a přepadává britská obchodní plavidla. Přichází však nečekaná pomoc v podobě britské válečné lodi Pucelle, jíž velí Sharpův přítel kapitán Chase. Chase pronásleduje Revenant už delší dobu, a jakmile se nyní dozví, že na jeho palubě je muž, který veze důležitý dokument o intrikách Francouzů proti britským zájmům v Indii, bez váhání se za ním pouští napříč Indickým oceánem. Když ale po dlouhé honbě podél afrických břehů narazí Revenant u Cádizu na kombinovanou francouzsko-španělskou flotilu, zdá se vše ztraceno. Na obzoru se však objeví jiná flotila, vedená britským admirálem Nelsonem, a Sharpe má příležitost pomstít se svým nepřátelům v kruté námořní bitvě, která se jednoho říjnového dne rozpoutá u mysu Trafalgar.

Chcete si přečíst knihu?Sharpův Trafalgar ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernard Cornwell. Číst Sharpův Trafalgar Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY