Můj Tchaj-Šan

Můj Tchaj-Šan - Patrizia de Rachelwiltz | Replicamaglie.com

...říkanky a písničky This page was last edited on 14 November 2017, at 14:12 ... V reaktoru EPR v čínském Tchaj-šanu proběhla první jaderná ... ... . Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply. Můj Tchaj-šan - Mary Rachewiltz de . Druhá básnická sbírka dcery americké kritičky, překladatelky a básn ... Petr Mikeš - Wikipedie ... . Druhá básnická sbírka dcery americké kritičky, překladatelky a básnířky Mary Rudgeové a archeologa a etnografa Borise Barattiho de Rachewiltz, a vnučky jednoho z největších básnických modernistů Ezry Pounda. Autorka veršů žije v Holandsku, překládá z angličtiny do italštiny, např ... Můj Tchaj-šan by Patrizia De Rachewiltz, Petr Mikeš 68 Pages, Published 2010 ISBN-13: 978-80-7319-100-9, ISBN: 80-7319-100-8 Bítov Archy pro poesii, kritiku, život by Petr Mikeš 109 Pages , Published 1992 ISBN-13: 978-80-85619-06-5, ISBN: 80-85619-06-7 Vyberte si knihu z kategórie Záľuby na tému Svetová v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk Kupte knihu Psychologie a komunikace pro zdravotnické asistenty (Jarmila Kelnarová, Eva Matějková) s 14 % slevou za 161 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Vyberte si knihu z kategórie Null na tému Svetová poézia v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk de Rachewiltz Mary: Můj Tchaj-šan Druhá básnická sbírka dcery americké kritičky, překladatelky a básnířky Mary Rudgeové a archeologa a etnografa Borise Barattiho de Rachewiltz, a vnučk ... Klekání . Výbor z veršů Francise Jammese v překladu Jiřího Reynka.Francois Jammes (2.12. 1868 - 1.11. 1938) - francouzský básník a prozaik, jeden z nejvýznamnějších představitelů křesťansky orientované literatury 20. století. Nemáte dosud uživatelský účet na Dobré knihy.cz?. Registrace na stránky dobre-hnihy.cz Vám přináší řadu výhod. Krom zrychleného nákupu jsme pro Vás připravili řadu dalších funkcí, které využijete nejen při nakupování na našem eshopu. V posledních letech se zabýval rozsáhlým a rozmanitým literárním dílem Poundovy rodiny, přeložil vyprávění Poundova otce Homera (Syn slavného otce ‒ Otec slavného syna, Dybbuk 2011), dvě básnické sbírky Poundovy vnuč...

INFORMACE

AUTOR
Patrizia de Rachelwiltz
DIMENZE
4,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj Tchaj-Šan.pdf

POPIS

Druhá básnická sbírka dcery americké kritičky, překladatelky a básnířky Mary Rudgeové a archeologa a etnografa Borise Barattiho de Rachewiltz, a vnučky jednoho z největších básnických modernistů Ezry Pounda. Autorka veršů žije v Holandsku, překládá z angličtiny do italštiny, např. knihu K. Grahama Vítr ve vrbách, a z italštiny do angličtiny např. výbor z pozdních básní Cesare Paveseho Tvé oči (2009). Sbírka My Taishan z roku 2007 navazuje volně na první sbírku anglicky psaných básní Watertriptych: Passionfruit Across an Ocean (1994). Do češtiny z anglického originálu přeložil Petr Mikeš. Knihu doprovází zasvěcený doslov Jakuba Guziura Pod Tchaj-šanem. Vychází jako třicátý svazek edice Poesis.

Chcete si přečíst knihu?Můj Tchaj-Šan ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrizia de Rachelwiltz. Číst Můj Tchaj-Šan Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY