Život mezi otázkou a odpovědí

Život mezi otázkou a odpovědí - Katarína Šegátová | Replicamaglie.com

...azích, partnerství, dětech, financích ve svém vl ... Doba Osvícenská ... .. Zobrazit celý text. Život mezi otázkou a odpovědí je pracovní knihou, životní pracovní knihou, která vám má pomoci najít vaše nejdůležitější odpovědi o životě, vztazích, partnerství, dětech, financích ve svém vlastním vědomí. Ve vašem srdíčku, ve vaší hlavě. Máte prostor se přímo vyjádřit a poznamenat každý svůj nový ... Život mezi otázkou a odpovědí - Katarína Seg ... Kniha: Život mezi otázkou a odpovědí - Katarina Segati ... ... Život mezi otázkou a odpovědí - Katarína Segati Během své letité praxe astroložky a mentorky autorka zaznamenala nejčastěji opakující se životní strachy, pochybnosti, klíčové otázky a falešné domněnky a představy o životě člověka. Život mezi otázkou a odpovědí je pracovní knihou, životní pracovní knihou, která vám má pomoci najít vaše nejdůležitější odpovědi o životě, vztazích, partnerství, dětech, financích ve svém vlastním vědomí. Ve vašem srdíčku, ve vaší hlavě. Máte prostor se přímo vyjádřit a poznamenat každý svůj nový ... Život mezi otázkou a odpovědí - Katarína Šegátová . Během své letité praxe astroložky a mentorky autorka zaznamenala nejčastěji opakující se životní strachy, pochybnosti, klíčové otázky a falešné domněnky a představy o životě člověka. Kniha: Život mezi otázkou a odpovědí; HO'OPONOPONO Motivační karty: Balíček naděje; Lapače; Dárkové poukazy. Vírník - dárkový poukaz; Dárkový poukaz - Katarína Segati; KURZY; Ceník služeb; Blog P...

INFORMACE

AUTOR
Katarína Šegátová
DIMENZE
9,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Život mezi otázkou a odpovědí.pdf

POPIS

Během své letité praxe astroložky a mentorky autorka zaznamenala nejčastěji opakující se životní strachy, pochybnosti, klíčové otázky a falešné domněnky a představy o životě člověka. Většina lidí doslova uvízne ve lživé představě o sobě samém, na základě názorů svého okolí , sociálních sítí nebo médií. Život mezi otázkou a odpovědí je pracovní knihou, životní pracovní knihou, která vám má pomoci najít vaše nejdůležitější odpovědi o životě, vztazích, partnerství, dětech, financích ve svém vlastním vědomí. Ve vašem srdíčku, ve vaší hlavě. Máte prostor se přímo vyjádřit a poznamenat každý svůj nový pocit nebo myšlenku. Máte jedinečnou příležitost být k sobě možná poprvé v životě naprosto upřímní. Vydejte se proto beze strachu a obav z pomluv a kritiky do svého vlastního - skutečného života.

Chcete si přečíst knihu?Život mezi otázkou a odpovědí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katarína Šegátová. Číst Život mezi otázkou a odpovědí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY