New York do kapsy - Lonely Planet

New York do kapsy - Lonely Planet - Robert Balkovich, | Replicamaglie.com

... Tvůrce trendů. New York City se pyšní mnoha prvenstvími a svá neodolatelná lákadla nabízí všem ... Lonely Planet Česká republika - Shop | Facebook ... . Město, které žije naplno ... New York do kapsy - Lonely Planet Autor: Adams Otis, Ginger Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025601648 ISBN: 978-80-256-0164-8 Originál: New York Encounter Překlad: Kajznerová, Tamara Popis: 1× kniha, brožovaná, 280 stran, česky Rozměry: 10,5 × 15,2 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání) New York do kapsy - Lonely Planet by Ginger Adams Otis, 9788025601648, available at Book Depos ... Top things to do in New York City, USA - Lonely Planet ... . vydání) New York do kapsy - Lonely Planet by Ginger Adams Otis, 9788025601648, available at Book Depository with free delivery worldwide. New York do kapsy - Lonely Planet - 2. vydání, Vydavateľ: Svojtka CZ, Väzba: Paperback, Počet strán: 256, Rok vydania:2014 New York Do kapsy. Pronikněte přímo k srdci města. Hlavní zajímavosti - největší zajímavosti spolu se zasvěcenými radami jak si zpříjemnit pobyt. Jak se žije v New Yorku - průvodce po oblíbených zákoutích vám pomůže obj......

INFORMACE

AUTOR
Robert Balkovich,
DIMENZE
10,92 MB
NÁZEV SOUBORU
New York do kapsy - Lonely Planet.pdf

POPIS

Pronikněte přímo k srdci města. Hlavní zajímavosti – největší zajímavosti spolu se zasvěcenými radami jak si zpříjemnit pobyt. Jak se žije v New Yorku – průvodce po oblíbených zákoutích vám pomůže objevit pravou tvář města. To nejlepší z New Yorku – našli jsme pro vás ty nejlepší pěší trasy, restaurace, zábavní podniky, trhy, obchody a mnoho dalšího. – barevné mapy všech městských čtvrtí – trasy vycházek a denní itineráře – mnoho zasvěcených tipů pro turisty – stoprocentně nezávislé rady Náš slib Našim informacím můžete věřit, protože autoři Lonely Planet osobně navštěvují místa, o nichž píšou, a při sběru informací pro každé nové vydání se k nim znovu vracejí. Nepřijímáme žádné protislužby za pozitivní hodnocení a můžete se spolehnout na to, že jsme objektivní.

Chcete si přečíst knihu?New York do kapsy - Lonely Planet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Balkovich,. Číst New York do kapsy - Lonely Planet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY