Řád sladkého sněhuláka

Řád sladkého sněhuláka - Ivona Březinová | Replicamaglie.com

...u. Po jednom náročném sportovním soustředění se mu udělá špatně ... Řád sladkého sněhuláka | Albatrosmedia.sk ... . Odvezou ho do nemocnice a tam se dozví diagnózu - cukrovka. Nemoc, s kterou se už napořád musí potýkat. Přemek chodí do páté třídy, má spoustu plánů do budoucna, chtěl by se stát slavným karatistou. Po jednom náročném sportovním soustředění se mu udělá špatně. Řád sladkého sněhuláka. Autorka: Ivona Březinová Ilustrovala: Magda Veverková. Počet stran: 88 Vazba: vázaná Formát: 165×200 mm ISBN: 978-80-88290 ... Řád sladkého sněhuláka - Ivona Březinová | KOSMAS.cz ... ... . Počet stran: 88 Vazba: vázaná Formát: 165×200 mm ISBN: 978-80-88290-21-6 Doporučená cena: 249 Kč. Knihu Řád sladkého sněhuláka vydalo nakladatelství Pasparta. Ukázka z knihy. Stáhněte si další ukázku a také pracovní listy. Ivona Březinová Řád sladkého sněhuláka / Ivona Březinová / ilustrace Magda Veverková / Albatros/Pasparta 2019. O autorkách: Ivona Březinová je autorkou mnoha knih pro malé děti i pro dospívající. Nezdráhá se čtenářům předkládat i příběhy, v kterých se řeší vážná nemoc, úraz, hendikep, mezigenerační soužití, rozpad rodiny ... Řád sladkého sněhuláka. Řád sladkého sněhuláka Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788000055060. Ivona Březinová. Manufacturer: ALBATROS. Varianta: Kniha 212 Kč. Další varianta: E-Kniha 149 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. ......

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
12,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Řád sladkého sněhuláka.pdf

POPIS

Přemek chodí do páté třídy, má spoustu plánů do budoucna, chtěl by se stát slavným karatistou. Po jednom náročném sportovním soustředění se mu udělá špatně. Odvezou ho do nemocnice a tam se dozví diagnózu – cukrovka. Nemoc, s kterou se už napořád musí potýkat. Bude moct žít jako dřív? A dál trénovat? Přemek i jeho rodiče a sestry už ví, že stojí na začátku dlouhé cesty. Ale Přemek taky ví, že v tom zdaleka není sám. Zvládne to? Řada Má to háček vzniká ve spolupráci s nakladatelstvím Pasparta. Jedná se o příběhy, které pomáhají dětem zvládnout složité životní situace.

Chcete si přečíst knihu?Řád sladkého sněhuláka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Řád sladkého sněhuláka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY