Hubneme s rozumem v praxi

Hubneme s rozumem v praxi - Iva Málková, | Replicamaglie.com

... rozumem v praxi - Glykemická kuchařka je určená pre všetkých, ktorí majú záujem o zdravú výživu, a tým, ktorí chcú chudnúť zdravo a bez pocitu hladu ... Kniha Hubneme s rozumem v praxi - glykemická kuchařka ... ... . Nadväzuje na knihu Hubneme s rozumem, zdravě a natrvalo, a je praktickým doplnkom metódy chudnutia Ivy Málkovej, zakladateľky STOBu. Hubneme s rozumem tvořivě - Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy - Málková Iva, Štochlová Jaroslava - Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi (dosud prodáno 22 000 kusů) opět přináší recepty na nízkoen Knihu Hubneme s rozumem tvořivě napsala vyhledávená odbornice na výživu Iva Málková a Jaroslava Štochlová. Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energe ... Kniha Hubneme s rozumem v praxi - 3. vydání | Moja-Kniha.cz ... . Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energe...

INFORMACE

AUTOR
Iva Málková,
DIMENZE
3,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Hubneme s rozumem v praxi.pdf

POPIS

Glykemická kuchařka je určená pro všechny, kteří mají zájem o zdravou výživu, a těm, kteří chtějí hubnout bez pocitu hladu. Obsahuje konkrétní tipy a recepty na snídaně, obědy a večeře s nízkoenergetickou hodnotou a výhodným poměrem živin, vhodné pro hubnutí a udržení váhy. Umožňuje aktivní výběr jídelníčku pro celou rodinu dle vlastní chuti, bez zatěžování počítáním kilojoulů. Důležité je zaměření na glykemický index potravin a způsoby jeho snižování.

Chcete si přečíst knihu?Hubneme s rozumem v praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Málková,. Číst Hubneme s rozumem v praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY