Shledání v Barsaloi: Další osudy bílé Masajky

Shledání v Barsaloi: Další osudy bílé Masajky - Corinne Hofmannová | Replicamaglie.com

...ha Příběhy bílé Masajky (3in1)(Hofmannová Corinne) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha ... Příběhy Bílé Masajky Komplet 4 bestsellerů: Bílá Masajka ... ... .cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. Corinne Hofmannová Další osudy Bílé Masajky IKAR 2006 Kniha, čeština, 176 stran ... Zpátky z Afriky, Shledání v Barsaloi IKAR 2010 Kniha, čeština, 680 stran . 0102971Kód: ... Corinne Hofmannová Další osudy Bílé masjky IKAR 2019 Kniha, čeština, 208 stran . Na úspěchy této autobiografie navázala i další pokračování - Zpátky z Afriky (2003), kde autorka líč ... Shledání v Barsaloi - Beth - rozšířený katalog ... . Na úspěchy této autobiografie navázala i další pokračování - Zpátky z Afriky (2003), kde autorka líčí svůj návrat do Švýcarska a snahu o vybudování nového života v západní civilizaci, které už odvykla, a Shledání v Barsaloi (2005) o opětovném návratu do Keni a shledání se svou africkou rodinou po dlouhých čtrnácti letech. Popis Hodnocení 3.7 z 5 hvězdiček 6 Další knihy autora. Popis . Uplynulo již čtrnáct let od doby, kdy Corinne i se svou jedenapůlletou dcerkou Napirai utekla z Keni zpátky do Švýcarska. ... Příběh bílé Masajky. ... Shledání v Barsaloi. Corinne Hofmannová ... Kniha na prodej: Hofmann, Corinne: Shledání v Barsaloi - další osudy bílé Masajky, 2006. Cena 19 Kč. Antikvariát 11...

INFORMACE

AUTOR
Corinne Hofmannová
DIMENZE
5,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Shledání v Barsaloi: Další osudy bílé Masajky.pdf

POPIS

Téměř čtrnáct let uplynulo od mého útěku s dcerou Napirai, které byl tehdy rok a půl, a já nemohu uvěřit tomu, že teď sedím v letadle a znovu cestuji do Keni. Hlavou se mi honí úzkostlivé otázky: Jak vypadá můj někdejší domov? Co z něj zůstalo? Co všechno se změnilo? Poznám ještě vesničku Barsaloi na severu Keni a její obyvatele? Jak se bude chovat Lketinga, můj bývalý manžel, samburský válečník? A co mama? Přijmou mě ještě mezi sebe?

Chcete si přečíst knihu?Shledání v Barsaloi: Další osudy bílé Masajky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Corinne Hofmannová. Číst Shledání v Barsaloi: Další osudy bílé Masajky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY