Tarot Kryšpína alexandrijského: Přiložena grafika autora.

Tarot Kryšpína alexandrijského: Přiložena grafika autora. - Rudolf Rousek | Replicamaglie.com

.... Je marné chtít v krátkosti charakterizovat tohoto velkého autora, jenž obdržel všechny ceny, jež je možné za literární tvorbu v… Penthesilea Knížečka, kterou držíte v ruce, představuje nejstručnější možný výklad Komenského díla Obecná porada o nápravě věcí lidských ... Porovnanie cien v eshopoch pre ROUSEK ... . Galerie draka v Trutnově přivítá první návštěvníky V úterý 27. listopadu v 11:00 hod., za účasti vedení našeho města a delegace z partnerského města Lubavky, bude slavnostně přestřižena páska a dlouho chystané otevření Galerie draka v Trutnově se stane skutečností. Majitel galerie - Město Trutnov a provozovatel - občanské sdružení Trutnov - město draka ... ... Tarot Kryšpína alexandrijského - Rousek Rudolf - Megaknihy.cz ... . Majitel galerie - Město Trutnov a provozovatel - občanské sdružení Trutnov - město draka ......

INFORMACE

AUTOR
Rudolf Rousek
DIMENZE
7,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Tarot Kryšpína alexandrijského: Přiložena grafika autora..pdf

POPIS

"Je člověk stvořením božím nebo náhodným shlukem molekul? Je bytostí duchovní nebo zvířetem? Má svobodnou vůli, nebo je determinován? Má lidské poznání objektivní charakter? Jaká je cesta k extázi, k osvícení a probuzení? Jakou roli hraje sexualita? Je lepší veselí, nebo smutek? Jaký je vztah lásky duchovní a fyzické? Co je to vzkříšení? Jaký je vztah mezi bytím a děláním?" Tyto a mnohé další otázky klade a odpovědi na ně tematizuje a zobrazuje tarot Kryšpína alexandrijského. Ke knize přiložena grafika Rudolfa Rouska Rudolf Rousek (1969) žije v Hradci Králové, je filosof a patří ke znalcům tarotu Kryšpína Alexandrijského. Je autorem Tarotu podle Divouse a frontmanem skupiny Piano - LMRA-core conceptual music.

Chcete si přečíst knihu?Tarot Kryšpína alexandrijského: Přiložena grafika autora. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudolf Rousek. Číst Tarot Kryšpína alexandrijského: Přiložena grafika autora. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY