Texaské rodeo a další příběh: Jedenácté patro

Texaské rodeo a další příběh: Jedenácté patro - Jiří Poborák, | Replicamaglie.com

...eo a další příběh: Jedenácté patro od Ljuba Štíplová,Jiří Poborák? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha - ČTYŘLÍSTEK - Texaské rodeo - 2011 | Aukro ... . 33 prodejen po celé ČR Tato knížka vyšla poprvé pouze v brožovaném vydání ve formátu A5 v roce 1996 pod názvem Jedenácté patro. Náklad byl tehdy převážně určen pro PNS a Mediaprint. V knize jsou dva příběhy, Texaské rodeo a Jedenácté patro. V prvém se Čtyřlístek se strašidly z Bezzubu dostane ... Texaské rodeo a další příběh: Jedenácté patro Autor: Poborák, Jiří a ... Texaské rodeo a další příběh: Jedenácté patro - Ljuba ... ... . V prvém se Čtyřlístek se strašidly z Bezzubu dostane ... Texaské rodeo a další příběh: Jedenácté patro Autor: Poborák, Jiří a Štíplová, Ljuba Nakladatel: Čtyřlístek EAN: 9788085389791 ISBN: 978-80-85389-79-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 64 stran, česky Rozměry: 21,5 × 30,3 cm Rok vydání: 2011 Název: Texaské rodeo a další příběh: Jedenácté patro. Autor: Štíplová Ljuba, Poborák Jiří, Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Comics; Děti nad 10 let › Comics; ISBN: 978-80-85389-79-1. EAN: 9788085389791. Objednací kód: NA179616 V knize jsou dva příběhy, Texaské rodeo a Jedenácté patro. V prvém se Čtyřlístek se strašidly z Bezzubu dostane až do Texasu, kde pátrají po ztraceném kamarádovi. Zde se kromě půtek s obávaným pistolníkem Billem zúčastní také nefalšovaného texaského rodea. V knize Texaské rodeo autoři uvádí dva komiksové příběhy, Texaské rodeo a Jedenácté patro.V prvém se Čtyřlístek se strašidly z Bezzubu dostane ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Poborák,
DIMENZE
7,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Texaské rodeo a další příběh: Jedenácté patro.pdf

POPIS

Tato knížka vyšla poprvé pouze v brožovaném vydání ve formátu A5 v roce 1996 pod názvem Jedenácté patro. Náklad byl tehdy převážně určen pro PNS a Mediaprint. V knize jsou dva příběhy, Texaské rodeo a Jedenácté patro. V prvém se Čtyřlístek se strašidly z Bezzubu dostane až do Texasu, kde pátrají po ztraceném kamarádovi. Zde se kromě půtek s obávaným pistolníkem Billem zúčastní také nefalšovaného texaského rodea. V něm samozřejmě excelují naše strašidla. V druhém příběhu Čtyřlístek zabloudí výtahem do jiných světů, kde prožívá nová skvělá dobrodružství, např. s Aldebaranskými čmely.

Chcete si přečíst knihu?Texaské rodeo a další příběh: Jedenácté patro ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Poborák,. Číst Texaské rodeo a další příběh: Jedenácté patro Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY