Cesta může být širší než delší/The path might be wider than longer: 24. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2017

Cesta může být širší než delší/The path might be wider than longer: 24. mikulovské výtvarné sympozium

...ght be wider than longer Město Mikulov & KANT Cesta může být širší než delší Publikace byla vydána k 24 ... Moja-kniha.sk | Internetové kníhkupectvo ... . jubilejnímu Mikulovskému výtvarnému sympoziu "dílna". Je koncipována jako knižní publikace, která prostřednictvím rozhovorů přibližuje nejen myšlení a tvorbu zúčastněných autorů, ale také se stala alespoň dílčím dokumentem o proměnách současného českého a potažmo středoevropského výtvarného umění. Kromě textů obsahuje ... Publikace byla vydána k 24. jubilejnímu Mikulovskému výtvarnému sympoziu dílna. ... Cesta může být širší než delší/The path might be wider ... ... . Kromě textů obsahuje ... Publikace byla vydána k 24. jubilejnímu Mikulovskému výtvarnému sympoziu dílna. Je koncipována jako knižní publikace, která prostřednictvím rozhovorů přibližuje... Cesta může být širší než delší/The path might be wider than longer - Vincourová Kateřina Publikace byla vydána k 24. jubilejnímu Mikulovskému výtvarnému sympoziu "dílna". Je koncipována jako knižní publikace, která prostřednictvím rozhovorů přibližuje nejen myšlení a tvorbu zúčastněných a Cesta může být širší než delší/The path might be wider than longer 24. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 201...

INFORMACE

AUTOR
Denisa Kujelová,
DIMENZE
10,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta může být širší než delší/The path might be wider than longer: 24. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2017.pdf

POPIS

Publikace byla vydána k 24. jubilejnímu Mikulovskému výtvarnému sympoziu “dílna“. Je koncipována jako knižní publikace, která prostřednictvím rozhovorů přibližuje nejen myšlení a tvorbu zúčastněných autorů, ale také se stala alespoň dílčím dokumentem o proměnách současného českého a potažmo středoevropského výtvarného umění. Kromě textů obsahuje kvalitní reprodukce děl, jež se stala součástí sbírky současného umění města Mikulova a dokumentární fotografie z průběhu akce.

Chcete si přečíst knihu?Cesta může být širší než delší/The path might be wider than longer: 24. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2017 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Denisa Kujelová,. Číst Cesta může být širší než delší/The path might be wider than longer: 24. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2017 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY