Didaktika plavání: Vybrané kapitoly

Didaktika plavání: Vybrané kapitoly - Irena Čechovská (ed.), | Replicamaglie.com

...ána Hlebová, PhD. ... 1 DIDAKTIKA, ŠPECIÁLNA DIDAKTIKA ... Didaktika fyziky základní a střední školy : vybrané kapitoly ... ... Didaktika plavání - Vybrané kapitoly - Irena Čechovská, Tomáš Miler Publikace, kterou připravil kolektiv autorů z katedry plaveckých sportů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, je určena pro posluchače studijních oborů tělesná výchova a sport a pro zájemce o plaveckou výuku. Didaktika plavání - Vybrané kapitoly. Kdo napsal knihu Didaktika plavání - Vybrané kapitoly? ... PDF Univerzita Palackého v Olomouci ... . Kdo napsal knihu Didaktika plavání - Vybrané kapitoly? Autorem je Irena Čechovská, Tomáš Miler. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. PURM, Radko, Stanislav JELÍNEK and Josef VESELÝ. Didaktika ruského jazyka :vybrané kapitoly.2. vyd., rozš. a přeprac. Hradec Králové: Gaudeamus, 1997. 264 s. Didaktika plavání - Vybrané kapitoly - Čechovská Irena, Miler Tomáš - Publikace, kterou připravil kolektiv autorů z katedry plaveckých sportů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, je určena pro posluchače studijních oborů tělesná výcho Didaktika tělesné výchovy Studijní opora pro kombinovanou formu výuky ... didaktika zdravotní TV, didaktika plavání a další předměty z TV, s kterými se studenti ... & Waic, M. (2006) Vybrané kapitoly z dějin tělesné kultury. Praha: Karolinum. Rychtecký, A., Fialová, L. (2004) Didaktika školní tělesné výchovy. Praha ... Vybrané kapitoly z didaktiky - vymezení oboru, základní pojmy, vývoj obsahu. vzdělávání, vzdělávací koncepce, přístupy k obsahu vzdělávání v současnosti, ... Didaktika = je samostatný vědní obor - název je odvozen z řeckého DIDASKEIN = učit, vyučovat 17.stol. - poprvé pojem použil něm.pedagog Wolfgang Ratke VYBRANÉ KAPITOLY Z DIDAKTIKY LITERÁRNÍ VÝCHOVY Jaroslav Vala ... součást předmětŧ Didaktika literatury1 a Didaktika literatury 2. Cílem textu není zmapovat celou oblast ... Na konci kapitoly vţdy najdete seznam pouţité literatury nebo internetové odkazy, které je moţno pouţít k dalšímu studiu. Didaktika plavání Vybrané kapitoly . Irena Čechovská ... Nově jsou zde zařazeny modelové techniky plavání přiměřené vývojovému stupni dítěte, tzv. dětský kraul a dětský znak. Text třetí části je bohatě doplněn obrázky, pokrývá didaktiku všech plaveckých způsobů, pádů, skoků, plaveckých obrátek a je ... Didaktika literatury - vybrané kapitoly. download Stížnost . Komentáře . Transkript . Didaktika literatury - vybrané kapitoly ... Didaktika ruského jazyka : vybrané kapitoly / Radko Purm, Stanislav Jelínek, Josef Veselý. -- Vyd. 3., (rozš. a upr.). -- Hradec Králové : Gaudeamus, 2003 ... COVID-19 Resources. Reliable information about the coronavirus (COVID-19) is available from the World Health Or...

INFORMACE

AUTOR
Irena Čechovská (ed.),
DIMENZE
10,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Didaktika plavání: Vybrané kapitoly.pdf

POPIS

Publikace, kterou připravil kolektiv autorů z katedry plaveckých sportů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, je určena pro posluchače studijních oborů tělesná výchova a sport a pro zájemce o plaveckou výuku. Text obsahuje tři části, které se jednotlivě zabývají plaveckou gramotností, technikou plaveckých způsobů a didaktikou plaveckých způsobů. V první části jsou charakterizovány požadavky na úroveň plavecké gramotnosti tak, aby vodní prostředí a pohyb v něm mohly být využívány celoživotně. Druhá část je pojata jako nutné teoretické zázemí pro vlastní didaktiku plaveckých způsobů. Nově jsou zde zařazeny modelové techniky plavání přiměřené vývojovému stupni dítěte, tzv. dětský kraul a dětský znak. Text třetí části je bohatě doplněn obrázky, pokrývá didaktiku všech plaveckých způsobů, pádů, skoků, plaveckých obrátek a je rozšířen o nácvik a rozvoj sebezáchranných dovedností a využití synchronizovaného plavání v plavecké výuce.

Chcete si přečíst knihu?Didaktika plavání: Vybrané kapitoly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Čechovská (ed.),. Číst Didaktika plavání: Vybrané kapitoly Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY