Matička Rus: Punisher Max 3

Matička Rus: Punisher Max 3 - Dougie Braithwaite, | Replicamaglie.com

...-18 % 399 Kč ... Punisher MAX | 3. kategorie Knihy » Beletrie » Sci-fi, Fantasy a Komiksy » Komiksy ... Marvel Comics - Wikipedie ... . Nakladatel BB art datum vydání 27.5.2011 isbn 978-80-7381-914-9 ... Matička Rus. Garth Ennis,Fernandez Leandro. 4.3 z 5 hvězdiček. Komiks "Punisher MAX 3: Matička Rus" je prostě dobrý. Není výjimečně dobrý, ale je dobrý. Jako kdyby stačilo hodit do hry pořádné záporáky, tedy v tomhle případy klasicky stylizované Rusáky s jedním pořádně nebezpečným magorem, a ono to nějak zafunguje. Punisher Max 3 - Matička Rus . Sebevražedná mise! Nick Fury dostal úkol, který dost spěchá… ... Punisher Max 3 - Matička Rus skladem - MegaComics ... . Punisher Max 3 - Matička Rus . Sebevražedná mise! Nick Fury dostal úkol, který dost spěchá… ale jde o Rusko. A naneštěstí je jediný člověk, který to zvládne: Punisher. Frank Castle musí proniknout na základnu jaderných raket na Sibiři a najít smrtící retrovirus, který by neměl padnout do špatných rukou.. Jenže v podzemí jaderného s...

INFORMACE

AUTOR
Dougie Braithwaite,
DIMENZE
11,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Matička Rus: Punisher Max 3.pdf

POPIS

Nick Fury dostal úkol, který dost spěchá… ale jde o Rusko. A naneštěstí je jediný člověk, který to zvládne: Punisher. Frank Castle musí proniknout na základnu jaderných raket na Sibiři a najít smrtící retrovirus, který by neměl padnout do špatných rukou. Jenže v podzemí jaderného sila na něj kromě jiného čeká i Mongol!Třetí kniha z dospělácké punisherovské řady, ve které se spíš než se superhrdiny potkává nelítostný mstitel s obyčejným, ale o to nebezpečnějším lidským zlem. Tenhle komiks opravdu není pro slabé povahy - taky má scénář na svědomí sám Garth Ennis, který se v řadě MAX konečně nemusel s Punisherem krotit.Garth Ennis nás opět bere na výlet do temných hlubin lidské duše, do světa gaunerů, úchylů, zrůd a šílenců… a o všem vypráví s humorem tak černým, že vedle něj vypadá asfalt jako holubička míru.

Chcete si přečíst knihu?Matička Rus: Punisher Max 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dougie Braithwaite,. Číst Matička Rus: Punisher Max 3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY