Momentky z mých cest

Momentky z mých cest - Elias Vella | Replicamaglie.com

... Citáty Moje radost a inspirace Potřebuji poradit Rodina a vztahy Z mých cest Ženské kruhy a spiritualita Ženské sebevědomí Kalendář akcí ... Miss yesterday : Momentky z cest(y) ... . Den matek na zámku Loučeň. 10. 5. 2020. ONline webinář: Když tě tvá KARMA sleduje a OSUD vše vidí ... Nedostupný produkt: Momentky z mých cest Pokračovat na hlavní stránku. Nejprodávanější tituly. V Boží režii Tomáš Kutil > Momentky z mých cest ×-16% sleva. Kniha: Momentky z mých cest Autor: Elias Vella. Sto příběhů z různých koutů světa ukazuje lidskou tvář a smysl pro humor maltského kně ... Momentky z mých cest - Elias Vella | Knihy Dobrovský ... . Kniha: Momentky z mých cest Autor: Elias Vella. Sto příběhů z různých koutů světa ukazuje lidskou tvář a smysl pro humor maltského kněze a známé ho duchovního vůdce Eliase Velly. Čtenáře čeká trochu „jiný Vella", než ... Kniha Momentky z mých cest Přidat komentář. Akimbo. 11.09.2019 odpad! Povídky mi nepřišly ani zábavné ani dramatické ani veselé, jak slibuje anotace. ... Momentky z mých cest Autor: Vella, Elias Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství EAN: 9788075660886 ISBN: 978-80-7566-088-6 Originál: Anecdotes of a flying...

INFORMACE

AUTOR
Elias Vella
DIMENZE
4,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Momentky z mých cest.pdf

POPIS

Sto příběhů z různých koutů světa ukazuje lidskou tvář a smysl pro humor maltského kněze a známé ho duchovního vůdce Eliase Velly. Čtenáře čeká trochu „jiný Vella“, než jakého znají z přednášek a seminářů. Zábavné i dramatické příběhy a veselé příhody, které se skutečně staly, vykouzlí na tváři čtenářů nejeden úsměv. Podnět k sepsání těchto příběhů dal přitom autorovi dvacetidenní pobyt v nemocnici v Košicích. Ve chvíli, kdy mu nebylo do zpěvu, se mu psaní této knížky stalo doslova lékem. Život je krásný, a proto bychom ho neměli prožívat se zachmuřenou tváří.

Chcete si přečíst knihu?Momentky z mých cest ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elias Vella. Číst Momentky z mých cest Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY