Na procházce ve vlaku

Na procházce ve vlaku - Radek Malý | Replicamaglie.com

...náři se dozvědí, kdo „za pomoci tlačítek a páček řídí celý tenhle skvělý vláček", že v první třídě „sedí tiší cestující v rudém plyši", a těsně ... Přepravuji psa nebo jiné zvíře | České dráhy ... ... O čem je kniha Na procházce ve vlaku? Rýmovaný příběh o dětech, které se během cesty za pratetou vydají na průzkum vlaku, seznámí čtenáře se vším, co s cestováním ve vlaku souvisí od nákupu jízdenek až po jídelní vůz. E-shop. Co si můžu koupit: vnitrostátní a některé mezinárodní jízdenky a místenky, In Kartu Jak zaplatím: platební kartou, aplikací MasterPass, účtem ČD Kredit, ... nakladatelství Běžíliška - připravujeme ... . E-shop. Co si můžu koupit: vnitrostátní a některé mezinárodní jízdenky a místenky, In Kartu Jak zaplatím: platební kartou, aplikací MasterPass, účtem ČD Kredit, poukázkou na přepravu, slevovým voucherem Jakým způsobem jízdenku dostanu: jízdenka ve formátu PDF, kterou si můžete vytisknout na své tiskárně. Jízdenku ve formátu PDF můžete při kontrole ve vlaku ... 20/mar/2015 - Pastelkovník Pastelkovník pro malé malířky, na cesty při dlouhé chvíli v autě, ve vlaku, k babičce, na dovolenou, do školy v přírodě, na tábor, ale i k lékaři a prostě kamkoliv, kde jim ukrátí dlouhou chvíli. Pastelkovník je ušitý z předepraných bavlněných látek ve tvaru kabelky, s vyztuženýma uchama. Přišla na ně chuť na mrdačku (45311x) Starej oplzloun si zaplatil na noc malou Thajku (76162x) Naše prcání ve sprše (68935x) Vykouřila ho na pláži (38876x) Ukazuje se jako píčus při šukání před webkou (43524x) Nahá jsi krásná (84433x) Přistižena při análním řádění před webkou (62276x) Zařádila si na jeho péru ... (aktualizováno 14:00) Provoz na koridoru z Olomouce do Prahy byl dnes na několik hodin omezen kvůli požáru vlaku společnosti RegioJet RJ 1006 z Návsí do Prahy. Vlak musel zastavit u Zvole nedaleko Zábřehu na Šumpersku. Informovali o tom hasiči na svém twitteru. Podle jejich vyjádření muselo být evakuováno několik desítek cestujících, jeden z členů vlakové […] Malý, Radek - Na procházce ve vlaku - Rýmovaný příběh o dětech, které se během cesty za pratetou vydají na průzkum vlaku, seznámí čtenáře se vším, co s cestováním ve vlaku souvisí od nákupu jízdenek až po jídelní vůz. Čtenáři se dozvědí, kdo „za pomoci tlačítek a páček řídí celý tenhle skvělý vláček", že v první třídě „sedí tiší ......

INFORMACE

AUTOR
Radek Malý
DIMENZE
5,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Na procházce ve vlaku.pdf

POPIS

Rýmovaný příběh o dětech, které se během cesty za pratetou vydají na průzkum vlaku, seznámí čtenáře se vším, co s cestováním ve vlaku souvisí od nákupu jízdenek až po jídelní vůz. Čtenáři se dozvědí, kdo „za pomoci tlačítek a páček řídí celý tenhle skvělý vláček“, že v první třídě „sedí tiší cestující v rudém plyši“, a těsně před cílovou stanicí objeví „záchod, ze kterého duní divný rachot“. Text Radka Malého je plný vtipu i milé ironie, ilustrace Terezy Korecké Vostradovské zase obrazových mikropříběhů. Podlouhlý tvar leporela, připomínající vlak už sám od sebe, je ještě zvýrazněn výseky, které z první stránky vytvářejí lokomotivu a z dalších vagónky.

Chcete si přečíst knihu?Na procházce ve vlaku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Malý. Číst Na procházce ve vlaku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY