Od nepaměti k zapomnění

Od nepaměti k zapomnění - Radovan Menšík | Replicamaglie.com

...ené strany. S lehkostí podaný vykřičník nad životem, jeho smyslem i jeho alarmující zbytečností ... Ediční plán nakladatelství Euromedia - květen 2019 by ... ... . Hledáte Od nepaměti k zapomnění od Radovan Menšík? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Od nepaměti k zapomnění. ... Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínání. A k zapomnění. Román vypráví příběh čtyř lidí, jejichž osudy jsou hluboce provázány. S Alicí a Tomášem se seznámíme právě v okamžiku, kdy mu ona vmete do tváře, že ho nikdy nemil ... E-kniha: Od nepaměti k zapomnění - Radovan Menšík | Knihy ... ... . S Alicí a Tomášem se seznámíme právě v okamžiku, kdy mu ona vmete do tváře, že ho nikdy nemilovala. ... Objednávejte knihu Od nepaměti k zapomnění v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Lidský život v kostce. Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínání. A k zapomnění. Román vypráví příběh čtyř lidí, jejichž osudy jsou hluboce provázány. S Alicí a Tomášem se seznámíme právě v okamžiku, kdy mu ona v...

INFORMACE

AUTOR
Radovan Menšík
DIMENZE
9,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Od nepaměti k zapomnění.pdf

POPIS

Lidský život v kostce. Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínání. A k zapomnění. Román vypráví příběh čtyř lidí, jejichž osudy jsou hluboce provázány. S Alicí a Tomášem se seznámíme právě v okamžiku, kdy mu ona vmete do tváře, že ho nikdy nemilovala. S jejich synem Patrikem a jeho partnerkou Stelou se poznáme vzápětí – Patrik je po těžké autohavárii v kómatu. Aby toho nebylo málo, u jeho otce propuká Alzheimerova choroba, takže Alice má na starosti oba dva: jednoho, který se učí žít znovu, a druhého, který se snaží život nezapomínat.

Chcete si přečíst knihu?Od nepaměti k zapomnění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radovan Menšík. Číst Od nepaměti k zapomnění Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY