Život je takový, jaký si ho uděláme

Život je takový, jaký si ho uděláme - Peter Buffett | Replicamaglie.com

...nou ... Tak jako celý vesmír i lidský život podléhá zcela určitým rytmům ... Život je takový, jaký si ho uděláme - Peter Buffett ... ... ... Život je boj, jaký si ho uděláme, takový ho budeme mít .. Favorite Quotes. Věř, běž dokážeš ... Ve své knize Život je takový, jaký si ho uděláme vykládá o pevných životních hodnotách, jako jsou důvěra a tolerance, které mu předala matka, nebo pracovitost, v níž mu šel příkladem talentovaný otec, a vzpomíná na mnoho dalších rádců a učitelů, které v životě potkal. Koupit Koupit eknihu. Ve své knize Život je takový, jaký si ho uděláme vykl ... Kniha: Život je takový, jaký si ho uděláme (Peter Buffett ... ... . Koupit Koupit eknihu. Ve své knize Život je takový, jaký si ho uděláme vykládá o pevných životních hodnotách, jako jsou důvěra a tolerance, které mu předala matka, nebo pracovitost, v níž mu šel příkladem talentovaný otec, a vzpomíná na mnoho dalších rádců a učitelů, které v životě potkal. Ve své knize Život je takový, jaký si ho uděláme vykládá o pevných životních hodnotách, jako jsou důvěra a tolerance, které mu předala matka, nebo pracovitost, v níž mu šel příkladem talentovaný otec, a vzpomíná na mnoho dalších rádců a učitelů, které v životě potkal. Ve své knize Život je takový, jaký si ho uděláme vykládá o pevných životních hodnotách, jako jsou důvěra a tolerance, které mu předala matka, nebo pracovitost, v níž mu šel příkladem talentovaný otec, a vzpomíná na mnoho dalších rádců a učitelů, které v životě potkal. Tyto žánry se mění, jsou to vlastně takové etapy života. Ať je zrovna život jaký chce, i když je to zrovna horor, zasměj me se nad ní a udělej me z něj komedii. Jak kdyby si bylo praveno, všechno zlé, je pro něco dobré. Vždy se dá i z toho nejhoršího, udělat to nejkrásnější." — Zdenča_Illová Táta mi vždycky říkal, že život je hodně těžký - on táhnul dráty od Aše až po Košice. Protože jsem se špatně učil, tak mi říkal, že budu kopat kanály. Prostě jsem na to, že budu dělat fotografii, vůbec nemyslel. Myslíte si, že je život hodně těžký? Život je takový, jaký si ho uděláte. Ve své knize Život je takový, jaký si ho uděláme vykládá o pevných životních hodnotách, jako jsou důvěra a tolerance, které mu předala matka, nebo pracovitost, v níž mu šel příkladem talentovaný otec, a vzpomíná na mnoho dalších rádců a učitelů, které v životě potkal. Veronika Dubova shared a photo on Instagram: "Život je takový jaký si ho uděláš Cheers to all my amazing friends🍸" • See 793 photos and videos on their profile. Život je takový, jaký si ho uděláš. 12.11.2008 manzelka Ze života komentářů 5. Zprávy francouzského televizního kanálu předevčírem ukazovaly vyhublé Zimbabwany, sbírající pod stromy plané ovoce. Zimbabwe prý trpí nedostatkem a finanční nedostupností potravin....

INFORMACE

AUTOR
Peter Buffett
DIMENZE
11,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Život je takový, jaký si ho uděláme.pdf

POPIS

Skladatel, hudebník a filantrop Peter Buffett je autorem upřímné, moudré a inspirativní knihy, v níž se ptá: „Co si vyberete? Cestu nejmenšího odporu, nebo cestu potenciálně největšího uspokojení?“ Možná si myslíte, že pro člověka s takovým příjmením byl život samé privilegium. Ovšem syn druhého nejbohatšího člověka na světě, miliardáře a investora Warrena Buffetta říká, že jediným skutečným bohatstvím, které mu rodiče zanechali, je filozofie vybízející k samostatnému hledání životní cesty. Díky tomuto krédu mohl jít za svým srdcem, objevit sebe sama a dosáhnout úspěchů na základě vlastních zásluh. Ve své knize Život je takový, jaký si ho uděláme vykládá o pevných životních hodnotách, jako jsou důvěra a tolerance, které mu předala matka, nebo pracovitost, v níž mu šel příkladem talentovaný otec, a vzpomíná na mnoho dalších rádců a učitelů, které v životě potkal.

Chcete si přečíst knihu?Život je takový, jaký si ho uděláme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Buffett. Číst Život je takový, jaký si ho uděláme Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY