1000 maďarských slovíček

1000 maďarských slovíček - Michal Kovář | Replicamaglie.com

... maďarských slovíček. Nakladatelství: Edika ... 1000 maďarských slovíček | O2 Knihovna ... . ... Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy, vybavení bytu, školy ... 1000 maďarských slovíček. Kdo napsal knihu 1000 maďarských slovíček? Autorem je Michal Kovář. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace ... 1000 maďarských slovíček - Michal Kovář | Elektronická ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy, vybavení bytu, školy, sportu ad. Každý tematický celek je pak doplněn jednoduchými frázemi ze života. Na konci se nachází ... 1000 maďarských slovíček - Ilustrovaný slovník ... Formát. 110x180 mm . Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy ... Knihy Učebnice, odborná literatura Cizí jazyky Všeobecné a ostatní 1000 maďarských slovíček. 1000 maďarských slovíček. Michal Kov ... Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy, vybavení bytu, školy, sportu ad....

INFORMACE

AUTOR
Michal Kovář
DIMENZE
9,93 MB
NÁZEV SOUBORU
1000 maďarských slovíček.pdf

POPIS

Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy, vybavení bytu, školy, sportu ad. Každý tematický celek je pak doplněn jednoduchými frázemi ze života. Na konci se nachází souhrnný česko-maďarský slovník obsahující veškerá slova ilustrované části.

Chcete si přečíst knihu?1000 maďarských slovíček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Kovář. Číst 1000 maďarských slovíček Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY