Má to cenu?: Lekce z ekonomie

Má to cenu?: Lekce z ekonomie - Hana Lipovská | Replicamaglie.com

...ptáme, kdo dělá co, jakým způsobem a pro koho ... Má to cenu? | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... . Má to cenu? — Lekce z ekonomie. Hana Lipovská . Masarykova univerzita ... Má to cenu? - Lekce z ekonomie - Lipovská Hana - Ve třetím svazku edice Munice sestoupíme ke kořenům ekonomické organizace naší společnosti. Oprášíme klíčové téma, které v posledním století leželo poněkud ladem: vztah hodnoty a ceny. Kniha přináší od Má to cenu?: Lekce z ekonomie z kategorie kultura a zábava, knihy, media, naučné a odborné, společenské, humanitní vědy, ekonomie, ekonomika, koupíte ... 2020. The development of civil society organis ... Má to cenu? Lekce z ekonomie | EpShark - Nejdůležitější zprávy ... ... 2020. The development of civil society organisations in the transitional economy of the Czech Republic. VACEKOVÁ Gabriela LIPOVSKÁ Hana SOUKOPOVÁ Jana. Chapter of a book Lekce z genetiky . Vězeň to má spočítané. Lekce z teorie her . Co je to čas? Lekce z filozofie . Má to cenu? Lekce z ekonomie . Ukázka z posledního svazku edice. Zobrazit na celou obrazovku. Domů Aktuálně Archiv aktualit Publikujeme vědu ... Ve třetím svazku edice Munice sestoupíme ke kořenům ekonomické organizace naší společnosti. Oprášíme klíčové téma, které v posledním století leželo poněkud ladem: vztah hodnoty a ceny. Kniha přináší odpovědi na otázky: Proč vyjadřujeme cenu v penězích? Má stát ručně šitá košile násobně více než košile ušitá na stroji? Má to cenu? lekce z ekonomie. Hana Lipovská ; ilustrace Nikola Kalinová ... Hledáte muni PRESS Má to cenu?: Lekce z ekonomie? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 26 Kč. Cena od 172 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz....

INFORMACE

AUTOR
Hana Lipovská
DIMENZE
6,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Má to cenu?: Lekce z ekonomie.pdf

POPIS

Ve třetím svazku edice Munice sestoupíme ke kořenům ekonomické organizace naší společnosti. Oprášíme klíčové téma, které v posledním století leželo poněkud ladem: vztah hodnoty a ceny. Kniha přináší odpovědi na otázky: Proč vyjadřujeme cenu v penězích? Má stát ručně šitá košile násobně více než košile ušitá na stroji? Jak tvořil své ceny Baťa? Souvisí cena kávy s cenou kytary? Proč jsou diamanty dražší než voda? Jak vysoká či nízká musí být cena, aby byla nespravedlivá? Je trh nemorální? Na kterém typu informací lze vydělávat čestně? Proč nejsou vynikající učitelé placeni stejně jako špičkoví fotbalisté? Jsou ekonomové cyničtí? Autorka Ing. Hana Lipovská je výraznou představitelkou nastupující generace českých ekonomů. Působí na Katedře ekonomie Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity.

Chcete si přečíst knihu?Má to cenu?: Lekce z ekonomie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Lipovská. Číst Má to cenu?: Lekce z ekonomie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY