Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám

Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám - Roman Linhart | Replicamaglie.com

...cí návod, jak včelařit s respektem vůči včelám Druhý díl dvoudílné série se zabývá včelstvy jako biologickými celky ... Včelařit jako včela - Jak včelařit s respektem vůči včelám ... ... . Podrobně popisuje ekologické požadavky včelstev, dutinu stromu jako ... Konečně fungující návod, jak včelařit s respektem vůči včelám Druhý díl dvoudílné série se zabývá včelstvy jako biologickými celky. Podrobně popisuje ekologické požadavky včelstev, dutinu stromu jako jejich přirozené prostředí a přibližuje přirozenou dynamiku ... Objednávejte knihu Včelařit jako včela - Jak včelařit s respektem vůči včelám v internetovém knihkupectví Megaknihy. ... Včelařit jako včela - Jak včelařit s respektem vůči včelám ... ... ... Objednávejte knihu Včelařit jako včela - Jak včelařit s respektem vůči včelám v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Druhý díl dvoudílné série se zabývá včelstvy jako biologickými celky. Podrobně popisuje ekologické požadavky včelstev, dutinu stromu jako jejich přirozené prostředí a přibližuje přirozenou dynamiku... Včelařit jako včela: Jak včelařit s respektem vůči včelám Cesta od pracného a násilného včelaření nástavkového k přirozenému včelaření modulovému Druhý díl dvoudílné série se zabývá včelstvy jako biologickými celky. Druhý díl dvoudílné série se zabývá včelstvy jako biologickými celky. Podrobně popisuje ekologické požadavky včelstev, dutinu stromu jako jejich přirozené prostředí a přibližuje přirozenou dynamiku včelího díla. Úvodní teoretická část umožňuje kultivaci názoru v oblasti úlové otázky, optimalizace technologií včelaření i prevence chorob včelího plodu ... Včelařit jako včela . 16,40 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... jak včelařit s respektem vůči včelám . Roman Linhart; Roman Linhart . 4,3 . Sledovať autora . Hobby a voľný čas. Všetky knihy autora . Mladá fronta, 2019. Na sklade. Vydavateľstvo Mladá fronta, 2019. 2. ... Populárně naučná > Fauna, chovatelství > V...

INFORMACE

AUTOR
Roman Linhart
DIMENZE
7,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám.pdf

POPIS

Druhý díl dvoudílné série se zabývá včelstvy jako biologickými celky. Podrobně popisuje ekologické požadavky včelstev, dutinu stromu jako jejich přirozené prostředí a přibližuje přirozenou dynamiku včelího díla. Úvodní teoretická část umožňuje kultivaci názoru v oblasti úlové otázky, optimalizace technologií včelaření i prevence chorob včelího plodu. Autor razí názor, že je třeba přejít od pracného a násilného včelaření nástavkového k přirozenému včelaření modulovému. Kniha vyvrací mnohé tradiční názory a graduje podrobnými nákresy efektivních, biologicky optimálních a téměř bezpracných technologií chovu včel.

Chcete si přečíst knihu?Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Linhart. Číst Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY