O líné babičce

O líné babičce - Alena Kastnerová | Replicamaglie.com

...áme personalizaci a cílenou reklamu. Divadlo v Dlouhé uvádí 23 ... O nevyřáděném dědečkovi - Alena Kastnerová | Knihy.ABZ.cz ... .11.2013 premiéru hry O líné babičce. Autorkou předlohy je Alena Kastnerová. Babička v jejím pojetí /v podání herečky Jarmily Vlčkov... Milí diváci, zejména vy, milé děti,kvůli koronavirové epidemii jsme museli zrušit deset představení oblíbené inscenace O líné babičce, které jsme měli naplánované pro školy ... Divadlo Radost Brno - O líné babičce VideoHáDy. Loading... ... O líné babičce - YouTube ... ... Divadlo Radost Brno - O líné babičce VideoHáDy. Loading... Unsubscribe from VideoHáDy? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 47. Loading... Milí diváci, zejména vy, milé děti, kvůli koronavirové epidemii jsme museli zrušit deset představení oblíbené inscenace O líné babičce, které jsme měli naplá... Milí diváci, zejména vy, milé děti, kvůli koronavirové epidemii jsme museli zrušit deset představení oblíbené inscenace O líné babičce, které jsme měli naplá... O líné babičce je inscenace, která má šanci zaujmout děti i dospělé, protože se tu nachází mnoho drobných odkazů, které děti rozklíčovat nedokáží, ale jejich rodiče zajisté pobaví. Překvapil mě poněkud posmutnělý závěr, ale do logiky příběhu vlastně nakonec docela přesně zapadl. O líné babičce Autor: Kastnerová, Alena N...

INFORMACE

AUTOR
Alena Kastnerová
DIMENZE
4,14 MB
NÁZEV SOUBORU
O líné babičce.pdf

POPIS

Většina babiček jsou elegantní, upravené dámy, které mají vždy doma uklizeno, napečeno a kdykoli pohlídají vnoučata. Babička z naší knížky je ale úplně jiná: nevaří, nepere, neuklízí, nehlídá vnoučata, i když je má ráda. Místo toho si plní svá dávná přání, která celý život střádala do starého škapulíře. Projede se v superrychlém autě jednoho milionáře, proletí v baloně, vyleze na nejvyšší horu světa, naučí se lyžovat, surfovat na internetu, zatančí si v dešti s psychiatry, zahraje si po dlouhých letech na honěnou uprostřed přírody, a vždycky se jí přihodí ještě něco docela nečekaného!

Chcete si přečíst knihu?O líné babičce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Kastnerová. Číst O líné babičce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY