Sólo druhých houslí

Sólo druhých houslí - Tea Olivová | Replicamaglie.com

...věc. Přesto měla Markéta s matkou vztah, který by jim mohl kdekdo závidět ... Biblio - Nové tituly ... . Sólo druhých houslí od Tea Olivová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Sólo druhých houslí. 16. - 30. 6. 2019 / Čtení o ženách i mužích, o tom, že jeden bez druhého nejsou nic a role jsou jen kompromis. Vytvořit fungující model rodiny, kde mužský element chybí, je vskutku obtížná věc. Přesto měla Markéta s matkou vztah, který by jim mohl kdekdo závidět. Po ... Nové tituly v katalogu - Biblio ... . Přesto měla Markéta s matkou vztah, který by jim mohl kdekdo závidět. Po předčasné matčině smrti ... Vytvořit fungující model rodiny, kde mužský element chybí, je vskutku obtížná věc. Přesto měla Markéta s matkou vztah, který by jim mohl kdekdo závidět. Po předčasné matčině smrti ale vyplavou na povrch skutečnosti, jež měly zůstat tajemstvím navždy. V pozůstalosti Markéta nachází mámin deník z Londýna. Vznikl před dvaceti lety a má dvě verze… Sledujte poslední novinky v katalogu prostřednictvím RSS kanálu: RSS kanál „Nové tituly" Více o RSS 0 hodnocení Sólo druhých houslí 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Čtení o ženách i mužích, o tom, že jeden bez druhého nejsou nic a role jsou jen kompromis. Vytvořit fungující model rodiny, kde mužský element chybí, je vskutku obtížná věc. Přesto měla Markéta s ... Rozhovor s Teou Olivovou, na křtu její nové knihy Sólo druhých houslí, 19. 6. 2019 v Písecké bráně v Praze.. MV: Dobrý den Teo, své knížce jste dala zajímavý titul Sólo druhých houslí, co vás k tomu vedlo? TO: Titul vychází z textu, nebyl to žádný marketingový kalkul. Ale pokud na první pohled upoutá, je to samozřejmě pro knihu výhoda. Křest knihy Sólo druhých houslí Křest knihy "Sólo druhých houslí" od Tey Olivové z nakladatelství Jonathan Livingston Evy Kaiserové. Anotace: Čtení o ženách i mužích, o tom, že jeden bez druhého nejsou nic a role jsou jen kompromis… Václav Vlk vypráví další příběh o chlupářích i pro chalupáře. Něco mi říká, že je to kniha ze života - a to i přesto, že svoji krizi středního věku mám ještě před sebou :-) Plna nikoli nadějného očekávání na KSV velmi oceňuji symboly v knize: kamínky, zkratky (a vysvětlení MTM je rafinovaně zamaskované) a hlavně druhé housle. > Beletrie > Romány a povídky > Společenské > Sólo druhých houslí. Sólo druhých houslí Tea Olivová . Zboží se již neprodává ... Přejít k obsahu webu. DOMA | SÓLO DRUHÝCH HOUSLÍ | AUTORKA | KONTAKT | Více. Zpět Sólo druhých houslí - Tea Olivová . Čtení o ženách i mužích, o tom, že jeden bez druhého nejsou nic a role jsou jen kompromis. Vytvořit fungující model rodiny, kde mužský element chybí, je vsku...

INFORMACE

AUTOR
Tea Olivová
DIMENZE
7,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Sólo druhých houslí.pdf

POPIS

Čtení o ženách i mužích, o tom, že jeden bez druhého nejsou nic a role jsou jen kompromis. Vytvořit fungující model rodiny, kde mužský element chybí, je vskutku obtížná věc. Přesto měla Markéta s matkou vztah, který by jim mohl kdekdo závidět. Po předčasné matčině smrti ale vyplavou na povrch skutečnosti, jež měly zůstat tajemstvím navždy. V pozůstalosti Markéta nachází mámin deník z Londýna. Vznikl před dvaceti lety a má dvě verze… Co všechno se dá z deníkových zápisků vyčíst? Víme toho o sobě v rodině dost, nebo málo? Může člověk aspoň na chvíli vystoupit ze všech svých rolí? Pochopí pak lépe své mantinely? Kdo je ten muž se záhadnou zkratkou? A je láska jen doplněk, nebo smysl života?

Chcete si přečíst knihu?Sólo druhých houslí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tea Olivová. Číst Sólo druhých houslí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY