Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám

Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám - Roman Linhart | Replicamaglie.com

...la; Myslet jako včela. Původní cena: 399,00 Kč ... Včelařit jako včela - Jak včelařit s respektem vůči včelám ... ... ... Jak včelařit s respektem vůči včelám. skladem. 349,00 Kč ... Včelařit jako včela. Jak včelařit s respektem vůči včelám . Autor: Roman Linhart Vydavateľstvo: Mladá fronta 2019 EAN: 9788020452108 Druhý díl dvoudílné série se zabývá včelstvy jako biologickými celky. Včelařit jako včela - Jak včelařit s respektem vůči včelám - Linhart Roman - Konečně fungující návod, jak včelařit s respektem vůči včelám Druhý díl dvoudílné série se zabývá včelstvy jako biologickými celky. Podrobně popisuje ekologické požadavky vč Alp ... Včelařit jako včela - Jak včelařit s respektem vůči včelám ... ... . Podrobně popisuje ekologické požadavky vč Alpress Na Leopardí skále: Život jako z románu (978-80-7543-982-6) Kniha - autor Wilbur Smith, 296 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Wilbur Smith prožil život prosycený dobrodružstvím, nezřídka se ocitl téměř na prahu smrti - napadli ho lvi, ohrožovali žraloci, zůstal v africké buši bez vody. Roman Linhart Včelařit jako včela. 94% Hodnocení produktu: 94%. ... Dalších 35 nabídek od 227 Kč. Konečně fungující návod, jak včelařit s respektem vůči včelám Druhý díl dvoudílné série se zabývá včelstvy jako biologickými celky. Podrobně popisuje ekologické požadavky... celá specifikace. Koupit na Heurece ... Včelařit jako včela . 332 Kč . Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma ... jak včelařit s respektem vůči včelám . Roman Linhart; Roman Linhart . 4,3 . Sledovat autora . Hobby a volný čas. Všechny knihy autora . Mladá fronta, 2019. 5,0 1x. Na skladě. Nakladatel Mladá fronta, 2019. 2. ... Včelařit jako včela. Jak včelařit s respektem k včelám ... Podrobně popisuje ekologické požadavky včelstev, dutinu stromu jako jejich přirozené prostředí a přibližuje přirozenou dynamiku včelího díla. Úvodní teoretická část umožňuje kultivaci názoru v oblasti úlové otázky, optimalizace technologií včelaření i ... Včelařit jako včela: Jak včelařit s respektem vůči včelám Kniha - vyvrací mnohé tradiční názory a graduje podrobnými nákresy efektivních, biologicky optimálních a téměř bezpracných technologií chovu včel.- Podnázev: Jak včelařit s respektem vůči včelám. Jazyk: Čeština. Nakladatelství: Mladá fronta. Vazba: Pevná s přebalem lesklá. Stran: 296. ISBN: 978-80-204-5210-8. Rozměry (mm) (výška x šířka x tloušťka): 201 x 143 x 25 Včelařit jako včela - Jak včelařit s respektem vůči včelám Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181...

INFORMACE

AUTOR
Roman Linhart
DIMENZE
7,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám.pdf

POPIS

Druhý díl dvoudílné série se zabývá včelstvy jako biologickými celky. Podrobně popisuje ekologické požadavky včelstev, dutinu stromu jako jejich přirozené prostředí a přibližuje přirozenou dynamiku včelího díla. Úvodní teoretická část umožňuje kultivaci názoru v oblasti úlové otázky, optimalizace technologií včelaření i prevence chorob včelího plodu. Autor razí názor, že je třeba přejít od pracného a násilného včelaření nástavkového k přirozenému včelaření modulovému. Kniha vyvrací mnohé tradiční názory a graduje podrobnými nákresy efektivních, biologicky optimálních a téměř bezpracných technologií chovu včel.

Chcete si přečíst knihu?Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Linhart. Číst Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY