Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení

Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení - Jiří Dušek | Replicamaglie.com

...vnitropodnikového účetnictví v účetní jednotce! Vhodná pro účetní, na příkladech uvádí způsob vytvoření účtové osnovy Vnitropodnikové účetnictví - Praktický návod s podklady na jeho zavedení ... Vnitropodnikové účetnictví - praktický návod s podklady na ... ... . hodnocení Sdílet knihu Přidat do mé knihovny Sdílet knihu. Titul: Vnitropodnikové účetnictví - Praktický návod s podklady na jeho zavedení Dušek Jiří ... Edice Účetnictví a daně Ing. Jiří Dušek Vnitropodnikové účetnictví praktický návod s podklady na jeho zavedení Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 tel.: 234 264 401, fax: 234 264 400 www.grada.cz jako svou 7233. publik ... Vnitropodnikové účetnictví | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... . Jiří Dušek Vnitropodnikové účetnictví praktický návod s podklady na jeho zavedení Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 tel.: 234 264 401, fax: 234 264 400 www.grada.cz jako svou 7233. publikaci Realizace obálky Vojtěch Kočí Sazba Jan Šístek Odborná redaktorka: Ing. Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení Jiří Dušek Nakladatel: Grada 2019 Vnitropodnikové účetnictví Konečně - praktická příručka pro zavedení vnitropodnikového účetnictví v účetní jednotce! ... praktický návod s podklady na jeho zavedení. ... praktický návod s podklady na jeho zavedení ... Publikace slouží především jako praktická příručka pro zavedení vnitropodnikového účetnictví v účetní jednotce. Nezavádí žádné odborné termíny. ... praktický návod s podklady na jeho zaveden ... Vnitropodnikové účetnictví praktický návod s podklady na jeho zaveden ... Praktický návod s podklady na jeho zavedení. DUŠEK Jiří. Info: Grada Publishing, 2019 (1.) - brož., 136 str. EAN: Dušek Jiří: Vnitropodnikové účetnictví - Praktický návod s podklady na jeho zavedení Autor: Dušek Jiří Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Manažerské účetnictví je soubor účetních technik a postupů určených pro shromažďování dat finančního i nefinančního charakteru a podávání zpráv (reportů) podporujících rozhodování pro zajištění potřeb různých uživatelů. Systém, který zobraz...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dušek
DIMENZE
11,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení.pdf

POPIS

Publikace slouží především jako praktická příručka pro zavedení vnitropodnikového účetnictví v účetní jednotce. Nezavádí žádné odborné termíny. Je vhodná pro účetní, kteří mají povinnost vnitro účetnictví ve firmě zavést. Na konkrétních příkladech uvádí způsob vytvoření účtové osnovy pro vnitro účetnictví. Podrobně se zabývá problematikou klíčování ve firmě, které představuje základní analytické rozčlenění firmy. V jednotlivých krocích uvádí postup jak zavést vnitro účetnictví i čeho se vyvarovat. Pro ty, co již vnitro účetnictví zpracovávají, může být inspirací k jeho rozvoji. Publikace je vhodná pro firmy, které se rozhodují zavést vnitro účetnictví. Svojí jednoduchostí je vhodná i pro studenty.

Chcete si přečíst knihu?Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dušek. Číst Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY