Život ve dvou

Život ve dvou - Nicholas Sparks | Replicamaglie.com

...utečnosti je, což pochopí lidé, kteří rozvod zažili, ať už vlastní nebo jako děti svých rodičů ... Život ve dvou - Nicholas Sparks | Kniha na Alza.cz ... . Kniha je četla sama, rychle, je napsána velmi poutavě a vy ji zkrátka jen tak nemůžete odložit. Doporučuji. ŽIVOT VE DVOU. Co by to bylo za seznam valentýnských knih, kdyby na něm chyběla kniha Nicholase Sparkse? Život ve dvou je příběh otce, který se po odchodu ženy musí postarat o malou dcerku - a zkusit přitom najít nové štěstí… Živoucí postavy, dojemné scény, krásně napsané - co dodat víc? Přidat komentář Život ve dvou Nicholas Sparks Nakladatel: Ikar 2017 Německý film "Život ve dvou" měl v době své premiéry v našich kinech jepičí život. Bylo to po začátku normalizace v 70. letech a po několika týdnech šel do trezoru. Jako osvětový fil ... Život ve dvou / Van de Velde: Das Leben zu zweit ... ... . Bylo to po začátku normalizace v 70. letech a po několika týdnech šel do trezoru. Jako osvětový film na tu dobu byl dosti odvážný v zobrazování sexuálních scén, z dnešního vidění film mládeži přístupný. Hledáte Život ve dvou od Nicholas Sparks? Dnes objednáte,...

INFORMACE

AUTOR
Nicholas Sparks
DIMENZE
4,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Život ve dvou.pdf

POPIS

Russell Green je ve svých dvaatřiceti víc než spokojený se svým životem. Má nádhernou ženu, rozkošnou šestiletou dcerku, úspěšnou kariéru a velký dům v Charlotte. Žije svůj sen a manželství s okouzlující Vivian je hlavním zdrojem jeho štěstí. Jenže pod vší dokonalostí začínají prosvítat neshody, a během pár týdnů se vše, co Russ považoval za samozřejmé, obrátí v prach. Bez ženy a bez práce se Russell snaží postavit znovu na nohy a postarat se o dcerku. Ukáže se, že být tátou na plný úvazek je největší výzva, kterou kdy v životě poznal.

Chcete si přečíst knihu?Život ve dvou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicholas Sparks. Číst Život ve dvou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY