Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení

Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení - Jiří Dušek | Replicamaglie.com

...dná pro firmy, které se rozhodují zavést vnitro účetnictví ... Vnitropodnikové účetnictví - praktický návod s podklady na ... ... . Svojí jednoduchostí je vhodná i pro studenty. Vnitropodnikové účetnictví 2019 - praktický návod s podklady na jeho zavedení ... kteří mají povinnost vnitro účetnictví ve firmě zavést. Na konkrétních příkladech uvádí způsob vytvoření účtové osnovy pro vnitro účetnictví. ... 3.6 Poslední podrobný předpis pro vnitropodnikové účetnictví 4. Předpisy úzce ... Vnitropodnikové účetnictví: praktický ... Vnitropodnikové účetnictví | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... . Předpisy úzce ... Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení (978-80-271-2544-9) Kniha - autor Jiří Dušek, 136 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Publikace slouží především jako praktická příručka pro zavedení vnitropodnikového účetnictví v účetní jednotce. Dušek Jiří: Vnitropodnikové účetnictví - Praktický návod s podklady na jeho zavedení. Publikace slouží především jako praktická příručka pro zavedení vnitropodnikového účetnictví v účetní jednotce. Nezavádí žádné odborné termíny. Je vho ... Vnitropodnikové účetnictví - praktický návod s podklady na jeho zavedení Přihlášení ... Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení ... Naleznete v ní praktický návod, jak vhodně sestavit a udržovat své portfolio. Autorem je uznávaný investiční analytik a autor knihy „Průvodce úspěšného investora". Publikace s tematikou účetnictví, jednoduché účetnictví, podvojné účetnictví, daňová evidence, vnitřní směrnice, účetní přepisy, účetní standardy, sbírka souvztažností ... Vnitropodnikové účetnictví 2019 - praktický návod s podklady na jeho zavedení Autor: ... Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení (978-80-271-2544-9) Kniha - autor Jiří Dušek, 136 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Publikace slouží především jako praktická příručka pro zavedení vnitropodnikového účetnictví v účetní jednotce. Vnitropodnikové účetnictví (e-kniha) - Jiří Dušek - Publikace slouží především jako praktická příručka pro zavedení vnitropodnikového účetnictví v účetní jednotce. Nezavádí žádné odborné termíny. Je vhodná pro účetní, kteří mají povinnost vnitro účet ... praktický návod s podklady na jeho zavedení ... Vnitropodnikové účetnictví - Praktický návod s podklady na jeho zavedení. Elektronická evidence tržeb v přehledech. DPH 2019 - zákon s přehledy. 192 Kč: 76 Kč: 161 Kč: 161 Kč: 238 Kč: Normy mank přirozených úbytků, úhynů zvířat a ztratného zásob - Praktický návod s podklady na jejich určení ... Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení. Kniha - autor Jiří Dušek, 136 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá -19% 189,-154,-bez DPH 140,-Koupit. Skladem > 10 ks. Můžete mít dnes od 8:00. Objednací kód: FKP0296059-8%. Vnitropodnikové účetnictví - Praktický návod s podklady na jeho zavedení. Dušek Jiří ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dušek
DIMENZE
11,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení.pdf

POPIS

Publikace slouží především jako praktická příručka pro zavedení vnitropodnikového účetnictví v účetní jednotce. Nezavádí žádné odborné termíny. Je vhodná pro účetní, kteří mají povinnost vnitro účetnictví ve firmě zavést. Na konkrétních příkladech uvádí způsob vytvoření účtové osnovy pro vnitro účetnictví. Podrobně se zabývá problematikou klíčování ve firmě, které představuje základní analytické rozčlenění firmy. V jednotlivých krocích uvádí postup jak zavést vnitro účetnictví i čeho se vyvarovat. Pro ty, co již vnitro účetnictví zpracovávají, může být inspirací k jeho rozvoji. Publikace je vhodná pro firmy, které se rozhodují zavést vnitro účetnictví. Svojí jednoduchostí je vhodná i pro studenty.

Chcete si přečíst knihu?Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dušek. Číst Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY