Osamělý střelec

Osamělý střelec - John Grisham | Replicamaglie.com

... a manažer Jiří Havrlant řídí Fakultní nemocnici Ostrava teprve třináctý měsíc, byl to ovšem hodně perný rok ... Osamělý střelec (John Grisham) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Loni v prosinci prožil útok osamělého střelce, který si vyžádal sedm obětí a přinesl ... Hledáte Osamělý střelec od John Grisham? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Osamělý střelec ale překvapil. To čeho jsem se bála, ale vůbec nebylo špatné. Naopak, ještě jsem se i nové věci dozvěděla. John Grisham je ale skvělý spisovatel, takže co jsem mohla čekat, ... Osamělý střelec | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Naopak, ještě jsem se i nové věci dozvěděla. John Grisham je ale skvělý spisovatel, takže co jsem mohla čekat, že? :) Od dobrého spisovatele musí být přeci dobrá knížka. Moc moc tedy doporučuju a těším se na další knížku tohoto autora. Kancelář má v dodávce s neprůstřelnými okny. Dodávku řídí jeho bodyguard, který je zároveň jeho asistentem a jediným přítelem. Osamělý střelec. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Osamělý střelec byl zabit. D-FENS. ... že je to „osamělý vlk". Je to předehra k dalšímu levelu toho, co je známo v zemi svého vzniku jako Rasterfahndung. Je jasné, že všechny události jako tato pravidelně vyvolávají prostor pro alternativní ...

INFORMACE

AUTOR
John Grisham
DIMENZE
4,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Osamělý střelec.pdf

POPIS

Sebastian Rudd není typický advokát. Úřaduje v dodávce, nemá firmu ani společníky, zaměstnává pouze svého řidiče. Žije sám v malém, ale extrémně zabezpečeném střešním bytě. Je rozvedený, pije bourbon a neustále nosí zbraň. Sebastian Rudd obhajuje lidi, které nikdo obhajovat nechce: zdrogovaného potetovaného mladíka, údajného vyznavače satanismu a vraha dvou holčiček; mafiánského šéfa v cele smrti; majitele domu obviněného ze střelby na zásahovou jednotku. Proč zrovna tyhle klienty? Protože Sebastian věří, že každý má nárok na spravedlivý proces. Nesnáší pojišťovny, banky a velké korporace; nedůvěřuje státní správě a justiční systém a jeho zdánlivě etické chování jsou mu k smíchu. Sebastian jednoduše nenávidí bezpráví a použije jakýkoli prostředek, podvod, lest či machinaci, aby ho porazil. I když jde často hlavou proti zdi… Sebastian Rudd je jednou z dosud nejbarvitějších, nejrozporuplnějších a nejživěji nastíněných postav Johna Grishama. Osamělý střelec, drsný, vtipný a nezdolný, představuje mistrovství thrilleru z právnického prostředí v jeho nejdokonalejší podobě.

Chcete si přečíst knihu?Osamělý střelec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Grisham. Číst Osamělý střelec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY