Velké maličkosti

Velké maličkosti - Jodi Picoultová | Replicamaglie.com

... ztratí zázračný recept. První uvedení dne 17 ... Velké maličkosti / Nejlevnější knihy ... .02. 2017 v 17:20Read More… CD Velké maličkosti přináší na první pohled skutečně nesourodé drobnosti ze zvukového odkazu Jana Wericha v rozhlasovém archivu, ale jak zdůrazňuje dramaturg CD Robert Tamchyna: „…nejsou to drobty spadlé pod stůl. Naopak. Většina toho, co uslyšíte, jsou chytré náznaky a „meziřádky" v dobových souvislostech ... Velké maličkosti - Jan Werich (mp3 audiokniha) ... Eva Vontorová: Každodenní velké maličkosti - YouTube ... ... Velké maličkosti - Jan Werich (mp3 audiokniha) Další z řady titulů se zvukovými záznamy vystoupení Jana Wericha před rozhlasovým mikrofonem nazvané příznačně Velké maličkosti shrnuje zatím opomíjené snímky, které vycházejí vůbec poprvé! Recenze audioknihy Velké maličkosti ★ Od počátku devadesátých let chrlí různá vydavatelství tu lépe, tu hůře dramaturgicky zvládnuté zvukové nosiče s tvorbou Jana Wericha, ať už zachycují jeho hlas samotný, nebo v tandemu s Jiřím Voskovcem či Miroslavem Horníčkem. Kniha Velké maličkosti iba za 17,44 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o....

INFORMACE

AUTOR
Jodi Picoultová
DIMENZE
8,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Velké maličkosti.pdf

POPIS

Co byste poslechli vy – příkaz, nebo svoje svědomí? Ruth je zkušená sestra pracující na novorozeneckém oddělení. Svého syna vychovává sama, neboť je vdovou po válečném hrdinovi. Nyní stojí před soudem, protože ji obvinili ze smrti novorozence – syna bílého amerického fašisty. Ruth je totiž černoška. Je však v tomto případu důležité, jakou má kdo pleť? Nebo je to jenom zástěrka pro předsudky a přesvědčení, které řídí životy nás všech?

Chcete si přečíst knihu?Velké maličkosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jodi Picoultová. Číst Velké maličkosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY