Zkušenosti s Akašou

Zkušenosti s Akašou - Ervin Laszlo | Replicamaglie.com

...lesná. Zkušenosti s akašou věda a pole kosmické paměti 99 K ... Hovory s Akášou - Josef A. Zentrich; Antonín Mareš | Knihy ... ... ... Vše v pořádku, knížka krásná, pěkně zabalená na přepravu. Děkuji s pozdravem Jan Bischoft: 18. 12. 2018: Zajímavé knihy na téma ákáša v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Dnes v spoločnosti čoraz viac prevláda názor, že svet nie je skutočný, ale iluzorný, že je to iba naša ľudská predstava - teda niečo ako „akaša", ktorú sa vo svojich dvoch knihách „Veda a ákašické pole" a „Zkušenosti s akašou" snažil čitateľskej obci priblížiť vedec a filozof Ervin Laszlo. Zkušenosti s akašou. Název: Zkušenosti s akašou - věda a po ... Zkušenosti s akašou: věda a pole kosmické paměti - bazar ... ... . Zkušenosti s akašou. Název: Zkušenosti s akašou - věda a pole kosmické paměti. Autor: Ervin Lászl ... Zkušenosti s Akašou. Ervin Laszlo. Nedostupné ... Používáním webu Dobre-knihy.cz s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím ... Ahoj, ptali jsme se na mé zkušenosti s čočkami. Tak to tu máte a pěkně bez okolků :o)....

INFORMACE

AUTOR
Ervin Laszlo
DIMENZE
5,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Zkušenosti s Akašou.pdf

POPIS

Akašická zkušenost je mimotělní a mimosmyslová, a přesto ovlivňuje život každého z nás význačněji než zkušenost racionální, smyslová a tělesná. Vyskytuje se například v podobě uměleckého a tvůrčího prožitku, ve schopnosti léčit, v předsmrtném poznání, v posmrtné komunikaci, ve vzpomínkách na minulé životy, v prožitcích jednoty s ostatními lidmi, přírodou, vesmírem atd. Hinduisté věří, že všechny věci a bytosti vznikají z kosmického zdroje, který nazývají akaša, a že v něm také zanikají. Jsou si rovněž jisti, že akaša uchovává stopy všeho, co se kdy v čase a prostoru událo. Akašu tedy považují za věčnou paměť vesmíru. Poznáme-li, že akašická zkušenost je nejzásadnější, pak můžeme získat přístup k rozvinutější formě vědomí - k transpersonálnímu vědomí. První část této knihy líčí bezprostřední akašické prožitky autorů, které se dostavily například v raném věku jako důsledek traumatické události nebo vážného zdravotního problému. Druhá část poskytuje návod k využití akašického zážitku v každodenním životě, například v byznysu, vzdělávání, léčení a umění. Třetí část podrobuje akašické prožitky systematickému zkoumání. Čtvrtá část hodnotí akašické jevy jako zkušenost, která má významné léčebné účinky a přispívá k pozitivní životní bilanci.

Chcete si přečíst knihu?Zkušenosti s Akašou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ervin Laszlo. Číst Zkušenosti s Akašou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY