Bezčasí: kniha o folku, jazzu a maniodepresivitě

Bezčasí: kniha o folku, jazzu a maniodepresivitě - Ivan Dvořák | Replicamaglie.com

...vých i jazzových koncertech a hlavně o nadlidském úsilí uspořádat koncert navzdory všem překážkám, které byli schopni ... His Voice 3/2007 by Hudební informační středisko - Issuu ... ... Ivan Dvořák: Bezčasí - autorské čtení. Café na Půl cesty. Autorské čtení knihy Bezčasí od Ivana Dvořáka. Bezčasí - kniha o jazzu, o folku a maniodepresivitě. Hudební vstupy: Náš člověk v Havaně /folk/ vstupné zdarma kniha o folku, jazzu a maniodepresivitě Autor: Ivan Dvořák Autobiografická kniha se vším podstatným o nohybských folkových i jazzových koncertech a hlavně o nadlidském úsilí uspořádat koncert navzdory všem překážkám, které byli schopni ... kniha o folku, jazzu a maniodepresivitě Autor: Ivan Dvořák Autobiografická kniha se vším podstatným o nohybských folkov ... Bezčasí - Dvořák Ivan - Knihkupectví Ládví ... ... kniha o folku, jazzu a maniodepresivitě Autor: Ivan Dvořák Autobiografická kniha se vším podstatným o nohybských folkových i jazzových koncertech a hlavně o nadlidském úsilí uspořádat koncert navzdory všem překážkám, které byli schopni ... Bezčasí. kniha o folku, jazzu a maniodepresivitě-26 %. Ušetříte 77 K ... Bezčasí: kniha o folku, jazzu a maniodepresivitě ... Podivuhodné eseje o lásce, řádu a démonické svobodě / Some peculiar views on beauty, order and demonic freedom. Náročné mateřství.: Být matkou postiženého dítěte. ... Kniha o sakrální geometrii, alchymii, magii, astrologii, kabale a tajných společnostech v Českých ... Bezčasí: kniha o folku, jazzu a maniodepresivitě ... or Woodworm in the Tree of Knowledge: Podivuhodné eseje o lásce, řádu a démonické svobodě / Some peculiar views on beauty, order and demonic freedom. ... Malá kniha o velkých plánech: Miřte výš a jděte kupředu, až na hranice toho co je možné, a pak ještě dál ... Bezčasí: kniha o folku, jazzu a maniodepresivitě. ... Přemýšlení o kulturní a politické identitě Evropy / Die Über...

INFORMACE

AUTOR
Ivan Dvořák
DIMENZE
8,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Bezčasí: kniha o folku, jazzu a maniodepresivitě.pdf

POPIS

V doslovu lékaře Radkina Honzáka najdeme dokonce termín „nepatetické memoáry“. Přesně vystihuje nenápadnou osobnost autora, jenž popisuje svůj každodenní únavný boj s úřední mocí socialistického Československa o možnost uspořádat koncert, připomenout fanouškům dílo Voskovce & Wericha & Ježka nebo jen sejít se večer s trampskými bardy Mikim a Wabim Ryvolovými. Svoji druhou, bytostně soukromou, válku vedl Ivan Dvořák také denně, a sice s vážným onemocněním.Spokojení a nadšení diváci obvykle uměli vytušit jen zlomek doslova nadlidského úsilí, které stálo za zorganizováním koncertu známých písničkářů ze Šafránu nebo Spirituál kvintetu, mladší zase již nikdy nepochopí, kolik naprosto nezodpovědných, zlých a většinou jen předem zbabělých lidí pomáhalo udržet v chodu komunistickou představu o kultuře.Ivan Dvořák dělal vše z pouhé lásky k muzice a jedinou odměnou mu přitom bývaly letmé pochvaly návštěvníků či hudebníků.

Chcete si přečíst knihu?Bezčasí: kniha o folku, jazzu a maniodepresivitě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Dvořák. Číst Bezčasí: kniha o folku, jazzu a maniodepresivitě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY