Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa

Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa - Zdeněk Adam, | Replicamaglie.com

...ronického stresu a psychické nepohody na vznik nemocí, aneb „trápení přivolává nemoci, spokojenost je odhání" rozhovor lékaře s pacientem a sdělení špatné zprávy ... Maligní onemocnění, psychika a stres - příběhy pacientů s ... ... ... Maligní onemocnění, psychika a stres : příběhy pacientů s komentářem psychologa: Partneři a rozchody: Partners and breakups: První den ve školce a dva milióny let evoluce, které mu předcházely: Psycholog a jeho svědectví o Kristu: Raising babies. Adam Zdeněk, Klimeš Jeroným,: Maligní onemocnění, psychika a stres - příběhy pacientů s komentářem p Autor: Adam Zdeněk, Klimeš Jeroným, Partnerský prodej - cenu d ... Kniha: Maligní onemocnění, psychika a stres | Knihy.ABZ.cz ... . Adam Zdeněk, Klimeš Jeroným,: Maligní onemocnění, psychika a stres - příběhy pacientů s komentářem p Autor: Adam Zdeněk, Klimeš Jeroným, Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner 2019. Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa ADAM Zdeněk KLIMEŠ Jeroným POUR Luděk KRÁL Zdeněk ONDERKOVÁ Alice ČERMÁK Aleš VORLÍČEK Jiří. Odborná kniha Rok: 2019, počet stran: 204 s....

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Adam,
DIMENZE
12,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa.pdf

POPIS

Publikace, která dosud na našem trhu výrazně chybí, se věnuje zejména následujícím okruhům otázek a problémů: * vliv chronického stresu a psychické nepohody na vznik nemocí, aneb „trápení přivolává nemoci, spokojenost je odhání" * rozhovor lékaře s pacientem a sdělení špatné zprávy * nádorová choroba je onemocněním celé rodiny * co se stane, když lékař nemocnému řekne „máte maligní nemocnění“ * deprese a patologická únava spojená s maligní nemocí * jak žít s vědomím „mám nádorové onemocnění“ * Proč někdy vázne komunikace nemocného se zdravým partnerem o nemoci a o emocích s ní spojených? A proč má někdy lékař pocit, že příbuzní nemocného nevnímají situaci, nebo lékaře tlačí do nějakého řešení? To a mnohé další najdete v publikaci, kterou sepsali naši přední odborníci.

Chcete si přečíst knihu?Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Adam,. Číst Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY