Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I.

Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I. - George R.R. Martin | Replicamaglie.com

...argaryenských králů v Západozemí, aniž by měl dokončenou svoji ságu, ale budiž mu to v tomto případě odpuštěno ... Oheň a krev. Historie targaryenských králů v Západozemí I ... ... . Musím říct, že kniha je pamlskem pro fanoušky Písní ledu a ohně. A kdyby toho bylo málo, tak v této knize naleznete fantastické ... Historie targaryenských králů v Západozemí I. George R.R. Martin; rok vydání ... ale teprve nyní se před námi spletitá historie Targaryenů odhaluje do posledního detailu. Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny ... Oheň a krev - George R.R. Martin | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na ... Historie targaryenských králů v Západozemí I. George R.R. Martin; George R.R. Martin ... ale teprve nyní se před námi spletitá historie Targaryenů odhaluje do posledního detailu. Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na ... Historie targaryenských králů v Západozemí I. Staletí před událostmi líčenými ve Hře o trůny se rod Targaryenů - ti jediní z dračích pánů, kteří unikli Zkáze Valyrie - usídlil na Dračím kameni. Oheň a krev - Historie targaryenských králů v Západozemí I. - George R. R. Martin. Staletí před událostmi líčenými ve Hře o trůny se rod Targaryenů -... Kupte knihu Oheň a krev od George R.R. Martin na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Oheň a krev. Kniha vyšla i pod názvem: Oheň a krv (viz informace u vydání - záložka 'další informace') série: Historie targaryenských králů v Západozemí díl v sérii: 1 kniha patří do světa: Svět ledu a ohně. Katego...

INFORMACE

AUTOR
George R.R. Martin
DIMENZE
10,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I..pdf

POPIS

Staletí před událostmi líčenými ve Hře o trůny se rod Targaryenů – ti jediní z dračích pánů, kteří unikli Zkáze Valyrie – usídlil na Dračím kameni. Příběh Ohně a krve začíná u legendárního Aegona Dobyvatele, stvořitele Železného trůnu, a pokračuje přes generace Targaryenů bojujících o tento neblaze proslulý symbol, až po občanskou válku, která jejich dynastii téměř zničila. Co se doopravdy dělo během Tance draků? Proč bylo tak smrtelně nebezpečné vypravit se do Valyrie po Zkáze? Odkud pocházejí dračí vejce, která dostala Daenerys? To je jen několik z mnoha otázek, na něž najdete odpověď v kronice psané učeným mistrem Citadely a doprovázené desítkami ilustrací Douga Wheatleyho. Do tohoto příběhu jsme mohli letmo nahlédnout už v knihách, jako byl Svět ledu a ohně, ale teprve nyní se před námi spletitá historie Targaryenů odhaluje do posledního detailu. Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na bouřlivou, často krvavou a vždy fascinující historii Západozemí.

Chcete si přečíst knihu?Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George R.R. Martin. Číst Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY