Zabij mrtvé

Zabij mrtvé - Richard Kadrey | Replicamaglie.com

...knize je svět velmi, velmi kruté místo a Stark je jeho králem ... Zabij mrtvé - Kadrey Richard | Stample - široká nabídka ... ... . Kdyby cynismus mohl být jídlo, Stark by ho jedl po vagonech. Kniha je čtivá, svižná, vtipná a nad některými hláškami jen poulíte oči. Všechny informace o produktu Kniha Zabij mrtvé - Richard Kadrey, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zabij mrtvé - Richard Kadrey. MRTVÉ MOŘE V ČÍSLECH • Mrtvé moře je nejníže položeným slaným jezerem na světě. Jeho hladina se nachází asi 420 metrů pod hladinou světové ... Mrtvé moře zabíjí i léčí. A také vysychá - National Geographic ... . Jeho hladina se nachází asi 420 metrů pod hladinou světového oceánu. • Je také nejhlubším slaným jezerem. Místy dosahuje hloubky až 380 metrů. • Jeho salinita je 33,7 %. ZABIJ MRTVÉ / Nejlevnější knihy - nejlevnejsi-knihy.cz. Mrtvé moře jako živá a mrtvá voda - léčí i zabíjí. Extrémně slaná voda z Mrtvého moře je vyhledávaná díky svým léčivým účinkům. Tato lokalita se tak stal...

INFORMACE

AUTOR
Richard Kadrey
DIMENZE
7,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Zabij mrtvé.pdf

POPIS

James Stark alias Sandman Slim se vyplazil z pekla, krvavě se pomstil za vraždu své dívky a při tom zachránil svět. Jenomže, co dál? Zdá se, že mu nezbývá než vzít mizernou práci lovce odměn a živit se stopováním a decimováním všech stvůr, za jejichž zabití mu zaplatí. Je to depresivní zaměstnání, ale zajišťuje mu peníze na pivo a cigarety, a on od života nic moc víc nečeká. Jenže v LA vždycky může být hůř. Jako když do města přijde Lucifer, aby dohlédl na natáčení své filmové biografie a Starka si najme jako bodyguarda. Sandman Slim musí plavat mezi lidskými i nelidskými žraloky elity losangeleského podsvětí. To ještě než začnou ty vraždy. A než narazí na českou pornohvězdu, která - jak se brzy ukáže - není tak docela tím, čím se zdá být. A ještě před tím, než se zavraždění lidé začnou vracet a připojovat se k armádě zombií, která hrozí změnit svět i Starka navždy. Smrt cení zuby. Život nestojí za nic. Když se to vezme kolem a kolem, v pekle nebylo zase tak zle.

Chcete si přečíst knihu?Zabij mrtvé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Kadrey. Číst Zabij mrtvé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY