Kukla motýla

Kukla motýla - Heather Terrellová | Replicamaglie.com

...í přeměna v kuklu. Kukla motýla. Jaro konstruování materiál ... Inzerce - Motýli (Lepidoptera) | iFauna.cz ... ... Jakmile se ale zklidní, kukla ztuhne a vybarví se. Z jedněch silonek lze vytvořit minimálně 4 kukly. Silonky jsou hodně pružné, nemusíme se proto při tvarování bát jejich maximálního natažení, ani proděravění od zasunutých špejlí. Vhodné je, aby oba otvory byly otevřené ... Kukla je životní stadium hmyzu s proměnou dokonalou, během něhož dochází k přeměně larvy v dospělce (imago). Jde o stadium obvykle nepohyblivé, obvykle kryté pevným obalem ... Kukla - Wikipedie ... . Jde o stadium obvykle nepohyblivé, obvykle kryté pevným obalem, pod nímž dochází k rozsáhlé přestavbě (metamorfóze) celého organismu.Po dobu proměny jedinec nepřijímá potravu, žije ze zásob, které si před zakuklením nashromáždila larva. 3. Kukla: Závěrečné stadium housenky. Probíhá zde přeměna housenky v motýla. Kuklení probíhá na různých místech: v zemi, na povrchu, na stoncích rostlin, apod. Housenky při kuklení vytvářejí kolem sebe z vlastních slin a vláken hedvábí zpevněnou schránku, která ji má chránit před vnějšími vlivy prostředí. Otakárek fenyklový (Papilio machaon, Linné, 1758) patří mezi naše nejkrásnější motýly. ...

INFORMACE

AUTOR
Heather Terrellová
DIMENZE
3,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Kukla motýla.pdf

POPIS

Složité historické linie příběhu se splétají do brilantního napínavého celku... Heather Terrellová píše svižný příběh ztraceného obrazu a třech obdivuhodných osobností: vášnivého malíře, který kvůli obrazu ztratí svou obživu, nadšeného sběratele, který kvůli obrazu zemře a neúnavné právničky, která se odhodlá zahodit svou kariéru, jen aby obraz zachránila. Ústřední postavou příběhu je Mara Coyneová, aktivní advokátka z Manhattanu, které byl přidělen případ obhajoby jedné prestižní aukční síně před žalobou, že jeden z obrazů, pocházejícího z veřejného prodeje, byl za války ukraden nacisty. Ale stejné dovednosti, které Mara uplatňuje jako advokátka, vyvolají její podezření a ona se začne domnívat, že obžaloba by mohla být oprávněná. Mara, která je lapena do složitého bludiště právních kliček a šokujících zvratů, řeší případ, jenž ji může zajistit skvělou budoucnost nebo ji naprosto zničit. Kukla motýla je famózní román od nové, talentované a energické spisovatelky, který čtenáře provází od podzemního katolického hnutí v Holandsku sedmnáctého století, přes nevýslovné zločiny nacistů za Druhé světové války až k současnému světu umění.

Chcete si přečíst knihu?Kukla motýla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heather Terrellová. Číst Kukla motýla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY