Moje velká obrázková knížka

Moje velká obrázková knížka - Nathalie Choux | Replicamaglie.com

...Objednací kód: NA348588 ABC moje první obrázková knížka ... Slovíčka - Moje první velká obrázková knížka levně, cena ... ... . Slouží jako skvělý úvod v počátečním poznávání věcí, které se vyskytují okolo dětí. Zahrnuje věci doma a venku, činnosti, barvy, tvary, číslice a abecedu. 149 Kč . Více informací. ABC Moje první knížka ... Obrázkova knižka. Je tu ďalšia spojitosť s najpopulárnejším videom na svete a to obrázková knižka, ktorá verejne zachytáva celý dej videa známeho hádam každému z nás! 199 Kč Velká obrázková knížka pro malé děti - Lukešová Milena, Říha Bohumil . Velká obrázková knížka pro malé děti je první poznáv ... Moje velká obrázková knížka - Knihy.cz ... . Velká obrázková knížka pro malé děti je první poznávací českou encyklopedií pro předškolní věk. Zajímavá je nejen výběrem hesel — přináší jak věcné pojmy (např. nábytek, noviny), tak i výběr z další slovní zásoby (slovesa — číst, nachladit se, přídavá jména ... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Moje velká obrázková knížka. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Moje velká obrázková knížka. CHOUX Nathalie. Info: Svojtka Václav & Co., 2019 (1.), 16 str. Z franc. přel. J. Vyskočil EAN: ... Choux Nathalie: Moje velká obrázková knížka. 100% Hodnocení: 5. 2 hodnocení ... Počet stran: 26, Rok vydání: 2014, Nakladatelství: Rebo, Knížky z edice Velká obrázková knížka s půvabnými ilustracemi jsou určeny nejmenším dětem, které si jistě oblíbí vyhledávání v celostránkových obrázcích. V této knížce se spoustou obrázků se dítě ... Moje velká obrázková knížka LEPORELO; Moje velká obrázková knížka LEPORELO. Choux, Nathalie. Svojtka & Co, 2019. 249 K ... Moje velká obrázková knížka - Nathalie Choux - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Moje velká obrázková knížka. Autor: Nathalie Choux Vydavateľstvo: Svojtka 2019 EAN: 9788025625644. Se kterými předměty se potkáváš nejčastěji? čítať viac. Pozreli ste si. Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty. % Dostupnosť: Na sklade, posielame do 24 hodín "Moje velká obrázková knížka" je kniha plná krásných ilustrací, které představují základní slovní zásobu pro vaše děti. Naleznete zde obrázky z oblastí ovoce a zeleniny, zvířat, oblečení, dopravních prostředků aj., díky kterým se děti naučí poznávat svět....

INFORMACE

AUTOR
Nathalie Choux
DIMENZE
12,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje velká obrázková knížka.pdf

POPIS

Se kterými předměty se potkáváš nejčastěji? Jsou to tvé hračky, tvé oblečení nebo tvé oblíbené jídlo? A umíš je všechny správně pojmenovat? V této knížce si děti pomocí jednoduchých názorných ilustrací osvojí základní slovní zásobu. Naučí se rozeznávat jednotlivé kusy oblečení, zvířata i dopravní prostředky, které mohou vídat na ulicích. Je určena opravdu těm nejmenším "čtenářům", kteří se teprve učí poznávat svět pomocí pojmenovávání běžných jevů v něm. S pomocí rodičů se může stát první nejmilejší knihou, díky níž si děti do budoucna vybudují kladný vztah ke čtení.

Chcete si přečíst knihu?Moje velká obrázková knížka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nathalie Choux. Číst Moje velká obrázková knížka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY