Nunofilcování: tkaninové plstění

Nunofilcování: tkaninové plstění - Isabella Alena Grimmichová | Replicamaglie.com

...ožit jako tkaninové plstění, při němž neoddělitelně spojíme jemnou merino vlnu s hedvábím nebo s látkou z nějakého jiného přírodního materiálu ... Nunofilcování za 9,22€ | Gorila ... ." Nunofilcování a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk. ... tkaninové plstění. PDF Alena Isabella Grimmichov ... Kupte knihu Nunofilcování (Grimmichová Alena Isabella) s 10 % slevou za 133 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. kniha Nunofilcov ... Kniha: Nunofilcování -- tkaninové plstění - Isabella Alena ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. kniha Nunofilcování, Alena Grimmichová Kat.číslo 893 Nunofilcování - tkaninové plstění Nunofilcování je výtvarná technika, při níž za pomoci teplé vody,... Nunofilcování: Výtvarná textilní technika, zvaná také tkaninové plstění. Vytvořte si originální vánoční dekoraci na stůl. Ještě je čas vyrobit vánoční girlandu na okno. V Receptáři prima nápadů se pustíme do výsevu pelargonií . Podtitul: tkaninové plstění Autor: ... Nunofilcování je výtvarná technika, při níž za pomoci teplé vody, mýdla a práce rukou, dojde k trvalému provázání vlny a tkaniny. Vzniknou tak úžasné módní doplňky, využívající kvality obou materiálů. V knize se autorka věnuje převážně spojení vlny s hedvábím. 23. 7. 2015 - návod na mokré plstění. Podívejte se na další nápady na téma Návody, Plstěné květiny a Feltování. Mokré plstění - ovčí vlny. Hana Škorpilová Koupit. Šité korálky - korálkové šperky ... Lampy a plovoucí svíčky z parafínu. Marie Kielbusová Koupit. Nunofilcování - tkaninové plstění. Alena Isabella Grimmichová Koupit. Šité korálky II. Jitka Sůsová Koupit ... Grimmichová Alena Isabella … Beletrie pro děti do 10 let Zásilka z Knihozemě Beletrie pro děti nad 10 let Pohádky Dětská dobrodružství Sci-fi a fantasy pro děti Dívčí knihy Knihy pro nejmenší Komiksy pro děti Básně, říkanky a písničky...

INFORMACE

AUTOR
Isabella Alena Grimmichová
DIMENZE
9,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Nunofilcování: tkaninové plstění.pdf

POPIS

Nunofilcování je výtvarná technika, při níž za pomoci teplé vody, mýdla a práce rukou, dojde k trvalému provázání vlny a tkaniny. Vzniknou tak úžasné módní doplňky, využívající kvality obou materiálů. V knize se autorka věnuje převážně spojení vlny s hedvábím. Nalezneme zde šály, kabelky a šperky, které lze snadno vytvořit v domácích podmínkách. Jednotlivé projekty jsou doplněny podrobnými postupy s fotografiemi a provázány odkazy na již probrané kroky, takže se v nich lze snadno orientovat. Snahou autorky bylo oslovit nejen úplného začátečníka, ale inspirovat i zkušené výtvarníky.

Chcete si přečíst knihu?Nunofilcování: tkaninové plstění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Isabella Alena Grimmichová. Číst Nunofilcování: tkaninové plstění Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY