Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání

Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání - Martin Gregor, | Replicamaglie.com

...aném vydání. Všichni rodiče, kteří dbají o zdravý vývoj ... Jídelníček kojenců a malých dětí | eKnihy, elektronické ... ... ... Publikace: Jídelníček kojenců a malých dětí - 3., doplněné a aktualizované vydání - Martin Gregora; Dana Zákostelecká. Velmi úspěšná příručka o výživě malých dětí vychází již ve třetím, doplněném a aktualizovaném vydání. Jídelníček kojenců a malých dětí. Kdo napsal knihu Jídelníček kojenců a malých dětí? Autorem je Martin Gregora. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... 4., a ... Jídelníček kojenců a malých dětí — 4., aktualizované vydání ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... 4., aktualizované vydání Grada (2014) 978-80-247-4773-6 216 Grada (2009) 978-80-247-2716-5 ... Jídelníček kojenců a malých dětí. Gregora Martin, Zákostelecká Dana. Grada, 4. vydání, aktualizované, 2019 . Vyhledávaná příručka o výživě malých dětí vychází již ve čtvrtém vydání. Najdete v ní pravidla zdravé dětské stravy, receptář jídel pro kojence a batolata, informace o kojení, praktické pediatrické ... Jídelníček kojenců a malých dětí 186,-Ihned ke čtení Koupit Dotazy na výživu dítěte patří k nejčastějším otázkám, které dětští lékaři a sestry v ordinacích a poradnách zodpovídají. rozšírené hľadanie. Odporúčame; Pripravujeme; Novinky; Antikvariát; Inde nekúpite; 0,00 € 0 ks tovaru...

INFORMACE

AUTOR
Martin Gregor,
DIMENZE
12,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání.pdf

POPIS

Vyhledávaná příručka o výživě malých dětí vychází již ve čtvrtém vydání. Najdete v ní pravidla zdravé dětské stravy, receptář jídel pro kojence a batolata, informace o kojení, praktické pediatrické rady, jídelníček pro obézní děti, originální recepty vegetariánských jídel a nejnovější poznatky o potravinových alergiích. Jistě také oceníte, že autor přistupuje k problematice výživy prakticky a s nadhledem.

Chcete si přečíst knihu?Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Gregor,. Číst Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY