Příběhy víly Březinky

Příběhy víly Březinky - Lenka Svobodová (Vydrová) | Replicamaglie.com

... knihy. Příběhy víly Březinky od Lenka Svobodová v KNIHCENTRUM ... Vily | Sleviste.cz ... .CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Příběhy víly Březinky Knížka je pohádkovým vyprávěním o lesní víle, která se stane součástí lidské rodiny. S Aničkou, Lukášem a jejich rodiči zažívá víla Březinka různé příhody a vypráví jim o životě zvířat, stromů a lesních bytostí. Příběhy víly Březinky jsou pohádkovým vyprávěním o lesní ... Příběhy víly Březinky - Lenka Vydrová - Megaknihy.cz ... . Příběhy víly Březinky jsou pohádkovým vyprávěním o lesní víle, která e stane součástí lidské rodiny. S Aničkou, Lukášem a jejich rodiči zažívá víla Březinka různé příhody a vypráví jim o životě zvířat, stromů a lesních bytostí. Příběhy víly Březinky. Kdo napsal knihu Příběhy víly Březinky? Autorem je Lenka Vydrová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Lenka Svobodová (Vydrová)
DIMENZE
8,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy víly Březinky.pdf

POPIS

Knížka je pohádkovým vyprávěním o lesní víle, která se stane součástí lidské rodiny. S Aničkou, Lukášem a jejich rodiči zažívá víla Březinka různé příhody a vypráví jim o životě zvířat, stromů a lesních bytostí. Občas použije i nějaké to kouzlo, ale většinou si vystačí s bystrým úsudkem a láskyplným přístupem ke všemu živému. Pomůže z nesnází nejen členům své nové rodiny, ale třeba také klisně, která přivádí na svět hříbě. Nastanou však i chvíle, kdy se do potíží dostane ona sama – a tu se ukáže charakter jejích nových přátel. Kniha je chvílemi napínavým, poučným, ale především laskavým počtením pro mladé čtenáře s otevřenou myslí. Lenka Vydrová žije s manželem na malé farmě v krásné přírodě Českého ráje. V pracovním životě se věnuje vzdělávání mladé generace. Tato knížka je jejím prvním počinem na poli pohádek.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy víly Březinky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Svobodová (Vydrová). Číst Příběhy víly Březinky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY