(M)univerzita: Poslání, výzvy a proměny ve 21. Století

(M)univerzita: Poslání, výzvy a proměny ve 21. Století - Petr Fiala | Replicamaglie.com

... numismatiky již do období konce 70. let minulého století ... Promeny doby | Sleviste.cz ... . Knihy z kategórie Pedagogika si môžete výhodne a pohodlne nakúpiť na Literama.sk - strana 8 (M)univerzita : poslání, výzvy a proměny ve 21. století : Masarykově univerzitě k 100. výročí založení / Petr Fiala Brno : B/P : Munipress, 2019 . 228 stran . erasvet půjčky Richard Biegel, Ph.D. (Ústav pro dějiny umění, Karlova univerzita): Česká památková péče ve 20. století; 12.50-13.00 diskuze Blok II. - budoucnost památk ... (M)univerzita | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . století; 12.50-13.00 diskuze Blok II. - budoucnost památkové péče, její výzvy a směřování ; 14.00-14.20 Ing. Vlastislav Ouroda, Ph.D. (Ministerstvo kultury ČR): Vize české památkové péče v kontextu legislativy a ... (M)univerzita : poslání, výzvy a proměny ve 21. století : Masarykově univerzitě k 100. výročí založení / Petr Fiala Údaje o vydání: 1. vydání Nakladatel: Brno : B/P : Munipress, 2019 Fyz.popis: 228 stran ; 20 cm Počet ex. 2, z toho volných 2, Ve volném výběru 2...

INFORMACE

AUTOR
Petr Fiala
DIMENZE
5,2 MB
NÁZEV SOUBORU
(M)univerzita: Poslání, výzvy a proměny ve 21. Století.pdf

POPIS

Název [M]UNIVERZITA je víceznačný. Písmeno [M] znamená „moderní“, „Masarykova“, „mezinárodní“ i „moje“ univerzita. Petr Fiala v této knize přemýšlí o ideji, identitě a funkcích univerzit a o proměnách českých vysokých škol ve 21. století. Kniha přináší autorovy proslovy, vystoupení a texty z posledních patnácti let věnované univerzitám a jejich prostředí. Je zajímavým svědectvím a důležitým dokumentem úsilí o pozvednutí českých vysokých škol, tak aby dokázaly reagovat na výzvy doby a očekávání společnosti i obstát v mezinárodní konkurenci. Fiala ukazuje a zkoumá souvislost mezi změnami ve společnosti, kvalitou politiky a rozvojem univerzit. Vývoj českého vysokoškolského systému zasazuje do širších mezinárodních souvislostí. Středobodem jeho zájmu je pochopitelně Masarykova univerzita. Celou publikací prostupuje autorův hluboký vztah ke vzdělání, vědě a univerzitě jako důležité instituci naší civilizace. Vychází jako autorova osobní pocta Masarykově univerzitě k jejímu 100. výročí.

Chcete si přečíst knihu?(M)univerzita: Poslání, výzvy a proměny ve 21. Století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Fiala. Číst (M)univerzita: Poslání, výzvy a proměny ve 21. Století Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY