Energetická masáž

Energetická masáž - Josef Hejnák | Replicamaglie.com

...ká masáž, Medová masáž a Ušní svíce PRAXE 21 let • 5 let rehabilitace FN Královské Vinohrady • 1 rok rehabilitace Bréta Praha • 4 roky vedoucí rehabilitace Poliklinika Bioregena Praha • 4 roky vedoucí rehabilitace Palas Athéna Praha • 4 roky OSVČ - masáže, rehabilitace ... Kosmetické studio Praha 5, masáže Perfect Day ... . ZÁLIBY • divadlo ... Čínska energetická masáž. Ide o masáž, ktorej korene vychádzajú z tradičnej čínskej medicíny. Je založená na praxi stoviek generácií pred nami a je otvorená všetkým spôsobom poznávania. Energia Qi (Chi), prúdi v dráhach nazývaných "meridiány", ktorých je 12 základných a zhromažďuje sa v energetických centrách ... Čínská energetická masáž. Masáž, pro harmoniz ... Energetické masáže | masazenakridle.cz ... . Je založená na praxi stoviek generácií pred nami a je otvorená všetkým spôsobom poznávania. Energia Qi (Chi), prúdi v dráhach nazývaných "meridiány", ktorých je 12 základných a zhromažďuje sa v energetických centrách ... Čínská energetická masáž. Masáž, pro harmonizaci celého organismu a udržení ho v plné síle. Psychické uvolnění a hluboká relaxace, do níž je masírovaný uváděn, uvolňuje i svaly a pomáhá i od bolestí nebo zdravotních potíží. Její hlavní přínos je však pro psychiku, kterou dokáže velmi účinně zklidnit. Petr Javorek. K Hájku 2968 Frýdek-Místek 738 01. Tel: 605763454. [email protected] Čínská energetická masáž se provádí velmi pomalu a navozuje příjemný relaxační požitek. Je velmi vhodná pro lidi, kteří jsou příliš zaměstnaní, ať už v práci nebo v soukromém životě, kteří díky svému pracovnímu rytmu trpí bolestmi hlavy a zad, jsou nesoustředění, náladoví, nervózní a podráždění. Čínská energetická masáž . masáž vycházející z klasické čínské medicíny, soustředí se na stimulaci energetického systému lidského těla po meridiánu močového měchýře . EXKLUZIVNÍ ENERGETICKÁ MASÁŽ získala novou verzi - nyní si můžete vybrat ze stávající, což je energetická masáž spojená s působením energie drahých kamenů, vyladění čaker a masáže chodidel a druhé verze - energetická masáž spojená s masáží zad....

INFORMACE

AUTOR
Josef Hejnák
DIMENZE
7,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Energetická masáž.pdf

POPIS

Ještě nestály pyramidy v Egyptě a lidé již sepisovali, jak se správně masírovat, jak se dotýkat při masáže s náležitou úctou, pochopením a citem jak mužů, tak žen. Evropa je obydlená přes tisíce let, ale 2000 letnáboženství, jenž se snažilo ovládnout lidský život a považovalo tělo za věc nečistou, vytlačilo masáže z povědomí společnosti. Proto byly v Evropě ve větší míře praktikované až od 19. stolení. Tato 200 let stará švédská masáž se na universitě Karlově či v českých masérských školách praktikuje dodnes. A záda pro ni končí nad zadkem. Ale na zadku jsou nejmohutnější svaly lidského těla. To co bylo ve Viktoriánské Anglii nemožné, je dnes součástí běžného života. Ženy mají volební právo a odhalený kotník již není považován za vrchol erotiky. A lidského těla bychom se měli začít dotýkat bez tabu minulosti. Knížka Energetická masáž je hodně odvážná. Říká totiž pravdu. Pravdu o dotycích na lidském těle. Učí jak se dotýkat muže a jak ženy. Říká pravdu i o tom, že součástí lidského těla je i naše pohlaví. A učí kdy a jak se jej dotýkat a kdy ne. Přesto se jedná pouze o masáž a tento dotyk nemá nic společného se sexem. Je to umění dotyku na lidském těle, umění doteku, který dokáže léčit. Umění doteku, které zbavuje stresu a které probouzí životní energii člověka. Proto se knížka jmenuje Energetická masáž.

Chcete si přečíst knihu?Energetická masáž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Hejnák. Číst Energetická masáž Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY