Farmářský diář

Farmářský diář - Farma na dlani, | Replicamaglie.com

...ou... Farma na dlani je mobilní a webová aplikace ke snadnému vyhledáné farmářů, farmářských trhů, nákupu a prodeji farmářských potravin ... Vítejte [Farma na dlani] ... . Farmářský diář. Jedinečné spojení tištěného diáře s multimediálním obsahem na webu. Dvanáct měsíců nabitých fotkami, videi a recepty, které tě zábavnou formou provedou celým rokem farmáře. Diář je vhodný pro ty, kteří si chtějí něco sami vypěstovat, uvařit nebo se naučit včelařit. Farma na dlani, Přimda. 7.7K likes. Síť lokálních prodejců potravin Multimediální farmářský diář. 12. 03. 2018. M. ilí uživatelé! prá ... Farmarsky diar | Sleviste.cz ... . Farma na dlani, Přimda. 7.7K likes. Síť lokálních prodejců potravin Multimediální farmářský diář. 12. 03. 2018. M. ilí uživatelé! právě jsme spustili crowdfundingovou kampaň našeho nového projektu, který jsme si pro vás připravili! Milí uživatelé! právě jsme spustili crowdfundingovou kampa ... Multimediální farmářský diář V dnešní uspěchané době nikdo nemá čas studovat stovky stránek různých knih se zaručenými radami, jak začít včelařit, jak...

INFORMACE

AUTOR
Farma na dlani,
DIMENZE
11,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Farmářský diář.pdf

POPIS

V dnešní uspěchané době nikdo nemá čas studovat stovky stránek různých knih se zaručenými radami, jak začít včelařit, jak si uvařit něco dobrého ze sezonních surovin nebo jak si vypěstovat vlastní zeleninu. Rozhodli jsme se proto vytvořit diář propojený s webovou aplikací (jakýsi receptář) a shromáždit informace v podobě textů, obrázků a videí a nabídnout je čtenářům v přehledné formě. Během jeho přípravy jsme strávili celý rok po boku včelaře, zahradníka a foodblogerky, abychom pro vás vybrali ty nejlepší rady. Vytvořili jsme texty nabité zajímavostmi a natočili poutavá videa, ve kterých ti například poradíme, jak se starat o vlastní včelstvo – krok za krokem, měsíc po měsíci, tak, aby jsi si prošli celým rokem včelaře i zahradníka. Fyzický diář ti pak poslouží jako pracovní sešit. Obsahuje krátké shrnutí prací, na které se můžeš v daný měsíc těšit. Je zde místo na tvoje poznámky. Diář ti bude užitečným pomocníkem přímo v „terénu“ – u včel, u plotny nebo na zahradě.

Chcete si přečíst knihu?Farmářský diář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Farma na dlani,. Číst Farmářský diář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY