Pivrnec s poldama v patách

Pivrnec s poldama v patách - Petr Urban | Replicamaglie.com

... řidiči, pasažéři, chodci a každý z nás někdy nějaký přestupek nejen v dopravě udělal ... Petr Urban - Trh knih - můj antikvariát online ... . Přeborníkem v ... Kalendář Urban 2012 - S Pivrncem se točí dál; Pohádky o Pořádníčkovi; Pivrnec s poldama v patách; Květinky a bylinky tety Lucinky; Léčba MUDr. Pivrncem; Kalendář Urban 2013 - Jak s Pivrncem vošulit třináctku; Pivrncovy fotbalový EURO parádičky Pivrnec s poldama v patách. Bílí baroni: bílé pláště v zajetí zelených mozků ... Pivrnec s poldama v patách ... DV ... Pivrnec s poldama v patách - Petr Urban | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Bílí baroni: bílé pláště v zajetí zelených mozků ... Pivrnec s poldama v patách ... DVD, her, hraček i dárků a co nejpřehlednější orientaci v knižních titulech i ostatním zboží. V návaznosti na soudobý trend panující na evropském knižním trhu se naše knihkupectví snaží nabízet komfortní služby svým zákazníkům. Nákup knih, audio knih, DVD, her, hraček a dárků v ... Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou chystá na letošní letní období výstavu historického pivního skla spojenou s historií sklářství a pivovarnictví v Libereckém kraji. Ruda Pivrnec a Petr Urban jsou ve zdejším kraji doma, proto ke zhlédnutí expozice měli návštěvníky zvát kresleným vtipem. Petr Urban mění saně za lyže a vydává své kroky nejen do sněhové stopy, ale i vtipy v nové knížce Pivrncovy lyžařské úlety. Čerstvý autor ilustrací Osudů dobrého vojáka Švejka a samozřejmě oblíbené postavičky Rudy Pivrnce nabízí v novém dílku více jak sto dvacet veselých pohledů na masově oblíbený sport, jakým lyžování je. ...

INFORMACE

AUTOR
Petr Urban
DIMENZE
6,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Pivrnec s poldama v patách.pdf

POPIS

Kdy se nejčastěji potkáváme s policií? Kde se nejvíce policie obáváme? Kde se heslo "Pomáhat a chránit" stává naším nepřítelem"? Ano, jsme všichni řidiči, pasažéři, chodci a každý z nás někdy nějaký přestupek nejen v dopravě udělal. Přeborníkem v nejneskutečnějších příhodách řidiče versus policie je bezesporu Ruda Pivrnec, takže chcete-li se podívat na vážné téma veselým okem, je tu pro vás připravena autorská kniha kreslených vtipů Petra Urbana na téma dopravní provoz a cestování. 36. autorské dílko přináší na 170 zcela nových vtipů, které vás určitě nezklamou.

Chcete si přečíst knihu?Pivrnec s poldama v patách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Urban. Číst Pivrnec s poldama v patách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY