Život pavouka

Život pavouka - Jean Henri Fabre | Replicamaglie.com

... knize nepřekonatelným způsobem popisuje svá neobvyklá pozorování světa hmyzu a pavouků (tyto osminohé dravce řadíme nikoli mezi hmyz, ale do samostatné třídy pavoukovců) ... Kniha Život pavouka - Trh knih - můj antikvariát online ... . Pavouci Pavučina Hanka Křížková Pavučina, každá jiná, když se k ránu zatřpytí, kapky rosy. pro kohosi. nachytá si do sítí. Pavučina, Život pavouka je soubor statí, které byly vyjmuty z rozsáhlého Fabreova díla a uspořádány do jednoho monotématického celku. U nás takto kniha vyšla v roce 1925 a vzbudila obdiv mj. i Karla Čapka. Spolu s dalšími populárně naučnými publikacemi nepochybně i tato příspěla ve své době k prohlouben ... Život pavouka | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . U nás takto kniha vyšla v roce 1925 a vzbudila obdiv mj. i Karla Čapka. Spolu s dalšími populárně naučnými publikacemi nepochybně i tato příspěla ve své době k prohloubení zájmu o biologické dění a o život v přírodě vůbec. Život pavouka, autor: John Crompton, rok vydání: 1976. Antikvariát s více než 30 853 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace....

INFORMACE

AUTOR
Jean Henri Fabre
DIMENZE
10,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Život pavouka.pdf

POPIS

Francouzský entomolog J.H. Fabre (1823–1915) zde nepřekonatelně popisuje svá neobvyklá pozorování světa hmyzu a pavouků (tyto osminohé dravce řadíme nikoli mezi hmyz, ale do samostatné třídy pavoukovců). Kniha vyšla česky poprvé v roce 1925 a už tehdy vzbudila obdiv mj. i Karla Čapka. Nejen v této, ale i v další knize Z pamětí hmyzovědce (zpřístupněné v nedávné době posluchačům ČR) autor přesvědčuje, že se o životě hmyzu (a pavouků) dá psát nejen zajímavě, ale i napínavě.

Chcete si přečíst knihu?Život pavouka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean Henri Fabre. Číst Život pavouka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY