Velká vlaková loupež

Velká vlaková loupež - Michael Crichton | Replicamaglie.com

..., týdny příprav, rakev a pár mrtvých koček ... Kniha: Velká vlaková loupež - Michael Crichton | Knihy.ABZ.cz ... . 0 hodnocení Velká vlaková loupež 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Edward Pierce se ve viktoriánském Londýně s lehkostí sobě vlastní dokáže pohybovat jak mezi společenskou elitou, tak mezi zločinci. Jednoho dne přijde s plánem na loupež století - chce ukrást ... Aby sa mu to podarilo, musel sa dômyselnými spôsobmi s pomocou odhodlaných spoločníkov zmocniť štyroch kľúčov od trezoru.Odvážnou vlakovou loupež, která vstoupila d ... Buster - Velká vlaková loupež - YouTube ... .Odvážnou vlakovou loupež, která vstoupila do dějin kriminalistiky, uskutečnil v roce 1855 lupič-gentleman Edward Pierce. Velká vlaková loupež Autor: Crichton, Michael Nakladatel: KNIHA ZLÍN EAN: 9788074738159 ISBN: 978-80-7473-815-9 Originál: The Great Train Robbery Překlad: Kořán, Jaroslav Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 14 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (3. vydání) Velká vlaková loupež: Ukradli modely za 6 milionů! Dvojice z gangu, Pavel Švrčina (vpravo) a Petr Velký, se po vynesení rozsudku jen usmívali. (ČTK - Alexandra Mlejnková)...

INFORMACE

AUTOR
Michael Crichton
DIMENZE
5,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká vlaková loupež.pdf

POPIS

Edward Pierce se ve viktoriánském Londýně s lehkostí sobě vlastní dokáže pohybovat jak mezi společenskou elitou, tak mezi zločinci. Jednoho dne přijde s plánem na loupež století – chce ukrást hromadu přísně střeženého zlata z jedoucího vlaku. Aby se k ní ovšem dostal, potřebuje nejdříve získat čtyři klíče od zdánlivě nedobytných trezorů. Začíná tak příběh plný důmyslného plánování a zvratů… Kniha vznikla na základě skutečné události z roku 1855.

Chcete si přečíst knihu?Velká vlaková loupež ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Crichton. Číst Velká vlaková loupež Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY