Zkrocení divokého skota

Zkrocení divokého skota - John Keats | Replicamaglie.com

... Vysočině, už ztratila naději na vysvobození ... Oldag - knihy | Databáze knih ... . Celý ... Dramatický milostný a historický román ze skotské Vysočiny kolem roku 1285. Ana Bisetová, neprávem obviněná z vraždy a čekající na smrt v ďábelském žaláři na Vysočině, už ztratila naději na vysvobození. Ale osud půvabné léčitelky se rázem změní, když se objeví neznámý muž s kápí, její zachránce. Po chvatném útěku se Ana usadí v tiché vesničce, kde ... Zkrocení divokého skota. Rowan Keats. Četl ... Zkrocení divokého Skota - Rowan Keats | Databáze knih ... ... Zkrocení divokého skota. Rowan Keats. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 30.3. u Vás doma (Typy ... 0 hodnocení Zkrocení divokého Skota 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Ana Bisetová, neprávem obviněná z vraždy a čekající na smrt v ďábelském žaláři na Vysočině, už ztratila naději na vysvobození. Ale osud půvabné léčitelky se rázem změní, když se objeví ... Autor:Rowan Keats Formát:143x206mm Počet stran:288 Vazba:Pevná Výrobce:Oldag Rok vydání:2019 Kniha: Zkrocení divokého Skota : 9788074112263 máte teraz možnosť kúpiť na Literama.sk. Stovky knih zdarma jako i nové knižní bestsellery. Ukázky každé knihy zdarma, knížky dostupné okamžitě, platba SMSkou nebo platební kartou. Ušetříte 30-50%. Čtěte kdekoliv a kdykoliv s Ebux Wooky!...

INFORMACE

AUTOR
John Keats
DIMENZE
11,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Zkrocení divokého skota.pdf

POPIS

Dramatický milostný a historický román ze skotské Vysočiny kolem roku 1285. Ana Bisetová, neprávem obviněná z vraždy a čekající na smrt v ďábelském žaláři na Vysočině, už ztratila naději na vysvobození. Ale osud půvabné léčitelky se rázem změní, když se objeví neznámý muž s kápí, její zachránce. Po chvatném útěku se Ana usadí v tiché vesničce, kde nikdo nezná její minulost ani pověst. A tak ani neočekává, že se ještě někdy setká se svým záhadným vysvoboditelem… Niall MacCurran je bojovník s riskantním posláním: má odhalit nebezpečí, které hrozí království a panovníkovi. Jakmile vysvobodí Anu, uvědomí si, že on sám bude potřebovat její pomoc, aby mohl svůj úkol splnit. Sílící cit ke křehké, avšak houževnaté krásce ohrozí bezpečí obou – a je možné, že ani Aniny léčitelské schopnosti nedokážou zachránit jejich lásku či životy.

Chcete si přečíst knihu?Zkrocení divokého skota ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Keats. Číst Zkrocení divokého skota Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY