Rožmberkové: Rod českých velmožů a jeho cesta dějinami

Rožmberkové: Rod českých velmožů a jeho cesta dějinami - Eliška Fučíková, | Replicamaglie.com

...ami. Antikvariát Vydavatel: České Budějovice : Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v ... Recenze knihy: Rožmberkové - rod českých velmožů ... ... ... Rožmberkové: Rod českých velmožů a jeho cesta dějinami. ... Kniha: Rožmberkové - rod českých velmožů (...) Na vzniku této knihy se podílelo, pod vedením významného znalce této problematiky prof. Jaroslava Pánka, více než osm desítek odborníků. Výsledkem jejich součinnosti je rozsáhlá práce rozčleněná do pěti ... Výstava Rožmberkové, rod českých velmožů a jeho cesta dějinami představuje podstatné momenty dějin ... Rožmberkové. Rod českých velmožů a jeho cesta dějinami ... ... ... Výstava Rožmberkové, rod českých velmožů a jeho cesta dějinami představuje podstatné momenty dějin tohoto rodu a poprvé v historii na jednom místě shromažďuje reprezentativní soubor přibližně 550 uměleckých děl a historických dokumentů připomínajících rožmberské kulturní dědictví. Rožmberkové. Rod českých velmožů a jeho cesta dějinami. České Budějovice 2011, p. 162-171 Rod českých velmožů a jeho cesta dějinami [Die Rosenberger. Ein böhmisches Magnatengeschlecht und sein Weg durch die Geschichte], České Budějovice, Národní památkový ústav - územní pracoviště v Českých Budějovicích 2011, 752 S., ISBN 978-80-85033-31-1 / Vydáno: (2012) 1. vyd. České Budějovice, Rožmberkové. Rod českých velmožů a jeho cesta dějinami, od s. 410-415, 6 s. 2011. Nakladatel: Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Českých Budějovicích Development and current principles of heritage conservation →; A Century of Heritage Preservation in the Czech Republic ; Heritage Unbound - 30 restorations in 30 years of democracy Rožmberkové . 2011-05-20 12:37. Výstava Rožmberkové, rod českých velmožů a jeho cesta dějinami 20.5. - 20.8.2011 Valdštejnská jízdárna v Praze Otevírací doba Denně od 10 do 20 hodin Ceny vstupného Plné: 150 Kč Snížené (ZTP, studenti do 26 let a senioři nad 65 let): 80 Kč Rožmberkové: rod českých velmožů a jeho cesta dějinami. Vyd. 1. České Budějovice: Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Českých Budějovicích, 2011. 751 s. ISBN 978-80-85033-31-1. Jeho portrét v chlapeckém věku, pořízený někdy kolem roku 1552 středoevropským malířem zvaným Mistr pánů z Rožmberka. Repro Rožmberkové : rod českých velmožů a jeho cesta dějinami (2011), s. 490 (z...

INFORMACE

AUTOR
Eliška Fučíková,
DIMENZE
12,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Rožmberkové: Rod českých velmožů a jeho cesta dějinami.pdf

POPIS

Texty se týkají historie rodu a jeho nejvýznamnějších představitelů i sídel, hospodářství, patronátu, mecenátu, různých druhů umění a všedního či svátečního života na rožmberském panství. Nebyly opomenuty ani zákruty paměti na vymřelý rožmberský rod v 17. až 20. století. Součástí knihy je i doposud nejrozsáhlejší publikovaná bibliografie odborných prací týkajících se daného tématu. Součástí publikace je katalog předmětů prezentovaných na stejnojmenné výstavě ve Valdštejnské jízdárně. Knihu vydalo českobudějovické pracoviště NPÚ.

Chcete si přečíst knihu?Rožmberkové: Rod českých velmožů a jeho cesta dějinami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eliška Fučíková,. Číst Rožmberkové: Rod českých velmožů a jeho cesta dějinami Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY